[NIEZŁY GOŚĆ] - 03-07 września

Przegapiliście Niezłego Gościa w zeszłym tygodniu? Nic straconego! Posłuchajcie rozmów z Michałem Żebrowskim, Alanem Anderszem, Patrycją Kazadi, Karolem Strasburgerem i Zosią Zborowską.

Co dziennie w tygodniu po 22 w Rock Radio jest Niezły Gość. Rozmowy prowadzą nasi prezenterzy, Michał Żołądkowski, Tomasz Miara, Mariusz Stelmaszczyk i Jan Bajorek rozmawiają z gwiazdami, a dodatkowo zajmują ich zabawami takimi jak quiz wiedzy ogólnej czy gorące krzesła.

W zeszłym tygodniu mogliście usłyszeć Michała Żebrowskiego, Alana Andersza, Patrycję Kazadi, Karola Strasburgera i Zosię Zborowską.

Michał Żebrowski – aktor teatralny oraz firmowy, a od 2010 roku dyrektor Teatru 6. piętro. W jego dorobek zawodowy wliczają się "Wiedźmin", "Pianista" czy "Janosik. Prawdziwa historia". Rozmowę poprowadził Jan Bajorek.


Alan Andersz - aktor filmowy, teatralny i telewizyjny oraz tancerz. Jego twarz na pewno kojarzycie z serialu "39 i pół". Oprócz tego często występuje w spektaklach telewizyjnych, m.in. "Dom nie spokojnej starości".
Rozmowę poprowadził Mariusz Stelmaszczyk.

Patrycja Kazadi - aktorka, piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów i prezenterka telewizyjna. Zadebiutowała występem w programie Szansa na sukces, a później pojawiła się w programie "Jak oni śpiewają". Od 2011 roku prowadziła program "You Can Dance – Po prostu tańcz".
Rozmowę poprowadził Tomek Miara.

Karol Strasburger - polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny. Od 17 września 1994 do tego roku był gospodarzem teleturnieju "Familiada". Oprócz tego programu w ostatnich latach grał w serialach "Pierwsza miłość" czy "Komisarz Alex".
Rozmowę poprowadził Michał Żołądkowski.

Zosia Zborowska – aktorka oraz influencerka. jej głos można było usłyszeć m.in.: w animacji Ralph Demolka oraz w grze komputerowej Wiedźmin 3: Dziki Gon. Była potrójną mistrzynią Polski w stepowaniu, nadto trenowała jazz, balet, snowboard, pływanie, szermierkę, golfa oraz tenisa.
Rozmowę poprowadził Jan Bajorek.

SŁUCHAJ ROCK RADIA