NIEZŁY GOŚĆ - 10-14 września

REKLAMA
Przegapiliście Niezłego Gościa w zeszłym tygodniu? Nic straconego! Posłuchajcie rozmów z Power Of Trinity, Piotrem Zeltem, Adamem Wolskim, Szymonem Bobrowskim i Krzysztofem Tyńcem.
REKLAMA

Co dziennie w tygodniu po 22 w Rock Radio jest Niezły Gość. Rozmowy prowadzą nasi prezenterzy, Michał Żołądkowski, Tomasz Miara, Mariusz Stelmaszczyk i Jan Bajorek rozmawiają z gwiazdami, a dodatkowo zajmują ich zabawami takimi jak quiz wiedzy ogólnej czy gorące krzesła.
W tym tygodniu mogliście usłyszeć rozmowy z Power Of Trinity, Piotrem Zeltem, Adamem Wolskim, Szymonem Bobrowskim i Krzysztofem Tyńcem.

REKLAMA

Power Of Trinity - polski zespół pochodzący z Łodzi, założony w 1996 roku. Muzyka grana przez grupę charakteryzuje się łączeniem gatunków rocka, dub, reggae oraz elektroniki. W studiu Rock Radia pojawili się Jakub Koźba, Łukasz Cyprys, Paweł Wochna.
Rozmowę prowadził Mariusz Stelmaszczyk.


Piotr Zelt - polski aktor telewizyjny, teatralny, filmowy i dubbingowy. Jego twarz na pewno znacie z polskich komedii "Kiler" i "Koler-ów 2-óch", a głos z bajek "Gdzie jest Nemo" czy "Film o pszczołach".
Rozmowę prowadził Tomek Miara.


Adam "Wola" Wolski – wokalista zespołu Golden Life, z którym wydał płyty "7", "AQQ akustycznie..." czy "Hello, Hello" Zespół porusza się w różnych stylach, od rocka, popu, rapu do country.
Rozmowę przeprowadził Michał Żołądkowski.

Szymon Bobrowski - polski aktor teatralny i filmowy. Ostatnio widziano go w filmach "PolandJa " i "Bokser", a głos mogliście usłyszeć w bajce "Mój brat niedźwiedź".
Rozmowę prowadził Janek Bajorek.

REKLAMA

Krzysztof Tyniec - polski aktor filmowy, teatralny i dubbingowy, konferansjer, prezenter telewizyjny i tancerz. Aktor warszawskiego Teatru Ateneum. Jednak jego głos kojarzy się ze szczęśliwym dzieciństwem – "Królem lwem", "Aladynem", czy "Goofym".

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory