Klasyka Świąt w Rock Radiu!

REKLAMA
Jakie zaskakujące prezenty znalazły pod choinką polskie gwiazdy, kim są i co robią dzieci sławnych rockowych rodziców oraz jakie grzechy popełniamy najczęściej w rozmowach przy świątecznym stole? Włącz Rock Radio w święta Bożego Narodzenia!!!
REKLAMA

W pierwszy dzień świąt - 25 grudnia br. od godz. 10:00 do 15:00 trwać będzie "Świąteczny dyżur Rock Radia". W specjalnej audycji Michał Żołądkowski odwiedzi strażaków, lekarzy, taksówkarzy i policjantów, którzy opowiedzą wesołe historie świątecznych dyżurów, gdy my tak naprawdę zasiadamy do wigilijnego stołu, składamy sobie życzenia, śpiewamy kolędy i rozpakowujemy prezenty.

REKLAMA

Natomiast w godz. 15:00-20:00 Grzegorz i Patrycja Markowscy, Adam Wolski, Maciej Orłoś i Muniek Staszczyk opowiedzą o swoich świętach i prezentach, które ich zaskoczyły. Audycję "Urwani z choinki" poprowadzi Mariusz Stelmaszczyk.

Następnego dnia - 26 grudnia już od godziny 10:00 rano komicy Mateusz Socha i Piotr Zola Szulowski (Stan up Polska Nowe Rozdanie) wezmą udział w dyskusji: 12 grzechów Polaków przy stole. W audycji poruszymy wszelkie tematy, które paradoksalnie nie powinny paść przy świątecznym stole! Audycję poprowadzi Tomasz Miara.

W godzinach 15:00 - 20:00 zapraszamy na audycję "Dzieci gwiazd rocka", a w niej m.in. Dominik Ostrowski, syn Małgorzaty Ostrowskiej, Bruno i Agata, dzieci Grzegorza Ciechowskiego, córki Tomasza Lipińskiego, bracia Cugowscy i Patrycja Markowska - czy daleko padło jabłko od jabłoni sprawdzi Mariusz Stelmaszczyk.

Jak święta to tylko z Rock Radiem!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory