Liga Roast Battle No Limits #3

REKLAMA
wielka bitwa stand-uperów w Poznaniu
REKLAMA

Wielka bitwa stand-uperów, gdzie riposty sypią się jak z rękawa, a temperatura żartów sięga zenitu już 21 marca w Poznaniu. Poznajcie szczegóły jednego z najgorętszych wieczorów komediowych tej zimy, który już po raz trzeci organizuje Stand-up No Limits

REKLAMA

 Stand-up No Limits już po raz trzeci organizuje Ligę Roast Battle, która tym razem odbędzie się w Poznaniu. Śmiało można powiedzieć, że to jedna z najgorętszych i najostrzejszych imprez komediowych na mapie Polski. 8 komików, którzy zmierzą się na najcięższe żarty, będzie ocenianych przez specjalne jury. Zwycięzca każdej bitwy przechodzi dalej, by zdobyć rękawice najlepszego w lidze Roast Battle w danym sezonie. Finał zmagań odbędzie się na Polskim Festiwalu Stand-upu w sierpniu.

 Wśród jury znaleźli się:

 Bartosz Zalewski - urodzony we Wrocławiu komik, zamieszkały tam do czasu kiedy już tam nie mieszkał, założył Wrocławski Stand-up, wstąpił do Stand-up Polska, występował w telewizji, był, jadł, pił, sapał, używał czasowników. Ma za sobą cztery programy solowe, dwa do obejrzenia publicznie, resztę przysypał czas. Sam umieszcza się w pierwszej 20 polskich komików, oczywiście na pierwszym miejscu, bo na co komu skromność. Niektórzy zarzucają mu nadużywanie słów, których nie rozumie, ale to zwykli absztyfikanci. Chętnie korzysta z kultury, bo jak mawia porzekadło konkwistadorów, niewykorzystane kultury lubią się mścić.

Jasiek Borkowski - najbardziej charakterystyczny standuper w Polsce, prawdziwy sawant komedii, człowiek, którego umysł działa w obszarach kwantowych. Ma za sobą występy telewizyjne w Comedy Central, TVP2, TVNie i tysiące oddanych fanów. Jego styl to niepowtarzalna mieszanka szczerej zadumy nad światem i anegdot, w którym codzienne sytuacje eksplodują prawdzwe wykwity szaleństwa. Humor zdecydowanie nie dla oceniających po pozorach, a nawet po ozorach (cielęcych).

REKLAMA

Rafał Banaś - to komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. Jako stand-upper bawił w programach Kuba Wojewódzki w TVN, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Zwycięzca Festiwalu komedii „Szpak”, Areny stand-upperów oraz trzykrotny finalista Antrakt stand-up festiwalu. Jego pierwszy program jest w całości dostępny na platformie Netflix.

Prowadzący

 Tomasz Kwiatkowski - Imprezowy, aspołeczny typ. Na scenie bije od niego oryginalność i niecodzienność. Bez kompromisu zabierze publiczność w mroczne i niewygodne zakątki, nie z poczucia obowiązku rozliczania sprawiedliwości społecznej, przede wszystkim chodzi o to, żeby tym bawić. Gdy przyjrzymy się mu bliżej, bije od niego serdeczność i otwartość do przytulenia. Tylko najserdeczniejsze jednostki mogą sobie pozwolić na bycie na scenie bezceremonialne, nie tracąc sympatii publiczności. Tomek działa komediowo już od 4 lat, prowadzi regularnie scenę w Grudziądzu słynącą z dzikich reakcji. Autor bloga "Szwęd-uper"

 W SKRÓCIE

REKLAMA

Kiedy? 21.03.2019, godz. 20:00
Gdzie?  Próżność - Niepodległości 8a, 61-875 Poznań

Blety w cenie 30 zł dostępne tylko on-line! Znajdziecie je do wygrania na antenie Rock Radia oraz pod tym linkiem:

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory