Kanaba Fair - 4 edycja targów konopnych 11-12 maja

Kolejna edycja targów konopnych już 11 i 12 maja w Krakowie!

Już po raz 4 odbędą się targi konopne Kanaba Fair, które do tej pory odbywały się w Warszawie. Tym razem organizatorzy planują znacznie większe przedsięwzięcie oraz szereg ciekawych atrakcji. Oprócz strefy z wystawcami będzie można spotkać się przedstawicielami organizacji, odpocząć w strefie chill przeglądając imponujące kolekcje winyli, posłuchać interesujących wykładów o tematyce konopnej, a nawet obejrzeć film dokumentalny na temat medycznej marihuany -  “Podziemie nadziei”.


Kanaba Fair to inicjatywa, która stawia na wielopoziomowy rozwój branży konopnej w Polsce. Integruje grona entuzjastów konopi od strony biznesowej jak i zwykłych odbiorców, konsumentów, zwolenników legalizacji, tworząc wspólne forum edukacji, wymiany myśli, usług czy towarów. Oprócz strefy handlowej imprezie towarzyszą różnego rodzaju aktywności edukacyjne oraz rozrywkowe. Nadchodząca edycja odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji Hotelu Forum w Krakowie - Forum Wydarzeń. Przestrzeń została podzielona na 6 sektorów:


- Strefę Growera - wszystko, co potrzebne do uprawy

- Strefę "Wszystko z konopi" - żywność, olejki CBD, kosmetyki, medykamenty, tekstylia, literatura i wiele więcej

- Strefę edukacyjną - warsztaty i wykłady o tematyce konopnej

- Strefę Food, w której znajdziecie przysmaki od Najedzeni Fest

- Strefę Talk & drink - tutaj spokojnie omówisz biznesy przy konopnym piwie lub drinku

- Strefę Chill - tutaj odpoczniesz, poznasz aktywistów z Wolne Konopie i innych organizacji oraz w spokoju przejrzysz imponującą kolekcję winyli od Krakowska Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset


Nadchodząca edycja będzie wzbogacona udziałem aż 2 partnerów:


Krakowska Giełda Płyt Winylowych, CD i Kaset - największa i najlepsza w południowej Polsce cykliczna giełda płyt winylowych, cd i kaset. Miejsce spotkań melomanów, kolekcjonerów i fanów gdzie raz w miesiącu wystawcy z całego Kraju kupują, sprzedają, rozmawiają i wymieniają się wszelkimi nośnikami muzyki. Znajdziecie ich w strefie Chill.

Festiwal kulinarny Najedzeni Fest! To pierwsza tego typu inicjatywa w Krakowie. Jej celem jest cykliczne prezentowanie najciekawszych inicjatyw kulinarnych, w tym nowych restauracji i barów, warsztatów gotowania, wykładów. A wszystko wokół znakomitego jedzenia i poznawania nowych smaków. Znajdziecie ich w strefie Food.

Data: 11 - 12 maja.

Godziny otwarcia: sobota od 11:00 do 19:00, niedziela od 11:00 do 18:00.

Miejsce: Forum Wydarzeń w Hotelu Forum, ul. Marii Konopnickiej 28, Kraków.

Wstęp: bezpłatny.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/423776398377981/

SŁUCHAJ ROCK RADIA