Liga Roast Battle No Limits #5

Słuchaj Rock Radia i wygraj bilety!

Roast Battle No Limits, czyli pojedynek komików na żarty, panczlajny, puenty.
Zapraszamy na piąty już wieczór pierwszej ligi Roast Battle w Polsce! W roli jury ponownie zobaczymy Jacka Stramika, Sebastiana Rejenta oraz Cezarego Jurkiewicza. Po dwóch rozgrywkach wracamy do stolicy na piątą odsłonę #RoastBattle. W kwietniu zwycięzcą został Adam Sobaniec, który tym samym dołączył do grona komików, którzy w te wakacje powalczą o tytuł finalisty pierwszej ligi Roast Battle. Kto wygra majowe pojedynki?! Przekonajcie sami już 19 maja!

 
W składzie jury:

Jacek Stramik - literacki komik i komediowy literat, smucikoń. Uczeń komedii, student życia. Współautor książki „Łapy precz od żartów”, którą popełnił wraz z Abelardem Gizą. Występował w najprzeróżniejszych telewizjach i na scenach zarówno kraju, jak i zagranicy. Prowadzi scenę w Poznaniu oraz, do spółki z Darkiem Gadowskim, w rodzinnym Koszalinie.

Sebastian Rejent - zwany "Królem ROASTÓW". Nasz lider jury Roast Battle No Limits. Komik, miłośnik komedii stand-upowej i pracy twórczej. Uwielbia stać na scenie, często też się po niej porusza. Od lat, niczym w skeczu Monty Pythona, szuka żartu idealnego, jeszcze mu się to nie udało, natomiast trzykrotnie żartem sprawił, że ktoś się posikał ze śmiechu... i nie było to dziecko. Sukces.


Cezary Jurkiewicz - od 10 lat komik z bardzo wnikliwym podejściem do problemów otaczającego nas świata. W swoich tekstach, wywala swoją brudną duszę na lewą stronę. Jak stwierdzić czy to co nas otacza to jest sen czy rzeczywistość. Czy zwodzi nas zły demon? Na te pytania Czarek nie odpowie, ale na pewno wyjdzie na scenę ponarzekać na rzeczywistość, którą tworzy nasze społeczeństwo. Będzie obwiniał o to Was (publiczność). Nie ma lepszego sposobu na zrelaksowanie się po pracy niż pójść do klubu i posłuchać jak Czarek krzyczy na Ciebie ze sceny.

roast battle 5roast battle 5 redakcja
Prowadzący:
Tomasz Kwiatkowski - Imprezowy, aspołeczny typ. Na scenie bije od niego oryginalność i niecodzienność. Bez kompromisu zabierze publiczność w mroczne i niewygodne zakątki, nie z poczucia obowiązku rozliczania sprawiedliwości społecznej, przede wszystkim chodzi o to, żeby tym bawić. Gdy przyjrzymy się mu bliżej, bije od niego serdeczność i otwartość do przytulenia. Tylko najserdeczniejsze jednostki mogą sobie pozwolić na bycie na scenie bezceremonialne, nie tracąc sympatii publiczności. Tomek działa komediowo już od 4 lat, prowadzi regularnie scenę w Grudziądzu słynącą z dzikich reakcji. Autor bloga "Szwęd-uper" (https://bit.ly/2BbzTjd).

Wydarzenie nietypowe, podczas którego odbędą się pojedynki w formie roastu oceniane przez Jury. Zwycięzca każdej bitwy przechodzi dalej, by zdobyć rękawice najlepszego w lidze Roast Battle w danym sezonie. Finał zmagań odbędzie się na Polskim Festiwalu Stand-upu w sierpniu. Zapraszamy miłośników "ostrych żartów" i bystrych panczlajnów!

Czwarty pojedynek Roast Battle odbędzie się:
19 maja, godz. 20:00 

w Klubie Odessa, ul. Kolejowa 8/10, Warszawa


Do zobaczenia!
--------------------------
*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 18. roku życia.

SŁUCHAJ ROCK RADIA