21 Motopiknik PANTHER MC POLAND

REKLAMA
5-7 LIPCA 2019KOMARÓWKA PODLASKA
REKLAMA

Klub Motocyklowy Panther Mc Poland już od ponad 20 lat organizuje cykliczne wydarzenie, które odbywa się w pierwszy weekend lipca w niewielkiej miejscowości w województwie lubelskim, Komarówce Podlaskiej. Od kilku lat do tego niewielkiego miasteczka na Lubelszczyźnie przyjeżdżają ludzie z całej Europy ( Szkocja, Ukraina, Dania, Holandia ), co wskazuje na to, że Motopiknik stał się już obowiązkowym wydarzeniem do zaznaczenia w wakacyjnym kalendarzu prawdziwego rock'n'rollowca !

REKLAMA

         Motopiknik to jedyne takie wydarzenie plenerowe w województwie Lubelskim, które łączy w sobie charakterystykę zlotu motocyklowego i festiwalu muzycznego. Chcemy zerwać ze stereotypem, że we Wschodniej Polsce słucha się jedynie muzyki disco polo, dlatego promujemy takie gatunki muzyczne jak rock, blues, metal, folk metal, punk. Do tej pory w Komarówce Podlaskiej zagrały takie zespoły jak : Hunter, Proletaryat, Oddział Zamknięty, Turbo, Farben Lehre, Hunter, Acid Drinkers, Leniwiec, KAT & Roman Kostrzewski, Włochaty, Luxtorpeda, Armia, The Analogs, Percival Shuttenbach i wiele innych. Co roku dajemy szansę również młodym zespołom z  na zaprezentowanie się przed większą publicznością na przeglądzie muzycznym Moto Panther Czad - trzeba tu dodać, że młode pokolenia stają na wysokości zadania i  dają nam porządne dawkę rock'n'rolla!

         Zapraszamy na tegoroczną edycję już 5-7 lipca do Komarówki Podlaskiej, gdzie zagrają dla Was: Dezerter, Vader, Kobranocka, Sexbomba, Pull The Wire, Cerber, Obibox, Plan i wielu innych. Zapraszamy do miejsca, w którym muzyka płynie również z silników tysiąca motocykli, gdzie wszystkie swoje złe emocje będziesz mógł wyładować podczas Pochłaniacza Agresji, a resztę czasu spędzić w poczuciu nieograniczonej wolności!

Więcej informacji:  https://www.facebook.com/events/638955313193722/

Tak było rok temu!

REKLAMA
 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory