Polski Festiwal Stand-upu - 6-8 sierpnia

    Polski Festiwal Stand-upu to trzy dni spotkań w niesamowitym gronie, na scenie i poza nią. Klimatyczny warszawski lokal Odessa zamieni się w centrum polskiej komedii na żywo, niesplamionej komercją i tanim blichtrem. Na scenie zobaczysz ludzi rozśmieszających zawodowo od lat, wyluzowanych jak nigdy i bawiących się równie dobrze jak wszyscy zgromadzeni.

            Formuła obejmuje trzy dni "oficjalne", z całą masą atrakcji. Pierwszego dnia będzie miał miejsce obowiązkowy open mic, czyli okazja do sprawdzenia się dla stawiających pierwsze kroki w stand-upie lub wyjadaczy, którzy niespodziewanie pokażą nam swoje nowe pomysły. Ta klasyczna dla zadymionych salek impreza nabędzie jednak nowego sznytu za sprawą prowadzenia nieocenionego "Szakala" Rafała Banasia i niezapowiedzianych wizyt gwiazd.

            Drugiego dnia musimy odbębnić obowiązkową "galę" z nagrodami, choć tym razem nie będą one przyznawane, lecz odbierane. O skuteczne wyrwanie ich z rąk laureatów zadbają Jasiek Borkowski i Bartosz Zalewski, którzy już szykują swoje najelegantsze kreacje. Przed imprezą zaprezentują swoje materiały komicy z całej Polski.

            Dzień trzeci zaczniemy nagraniem podcastu na żywo, a przy mikrofonie znajdzie się miejsce dla niespodziewanych gości i zaskoczeń. Świadkami historii będziecie też podczas zamykającego Festiwal finału Ligi Roast Battle. W szranki staną zawodnicy i zawodniczki, którzy pokonali swych oponentów w edycjach regionalnych.

            Samo krótkie wymienienie atrakcji może przyprawić o krótszy oddech, polecamy go więc uspokoić, zaopatrzyć się w bilety i bawić się wspólnie z nami w prawdziwym święcie stand-upu.

Bilety dostępne są w trzech cenach: early bird (przedsprzedaż/ I pula ), regular (cena regularna/ II pula), last call (w dniu wydarzenia). Dostępny jest również karnet uprawniający do uczestnictwa we wszystkich dniach Festiwalu.

BILETY

Dzień 1. Open mic / 6.08.2019 / https://www.facebook.com/events/303278250626675/

Dzień 2. Zabranie Nagród / 7.08.2019 / https://www.facebook.com/events/634201973722800/

Dzień 3. Finał Ligi Roast Battle / 8.08.2019 / https://www.facebook.com/events/320405495518238/

Klub Odessa

Kolejowa 8/10, 01-210 Warszawa

-------------

*Wydarzenie dla osób dorosłych.

**Nagrywanie występu w formie audio i video jest zabronione.

***Bilet nie daje prawa do przeszkadzania występującym. Organizator zastrzega sobie prawo do wyproszenia osób utrudniających przebieg wydarzenia, bez obowiązku zwrotu

SŁUCHAJ ROCK RADIA