Druga edycja Warszawskiego Festiwalu Konesera

REKLAMA
Ogromna dawka dobrej muzyki. Tak w skrócie będziemy świętować pierwsze urodziny Placu Konesera na warszawskiej Pradze.  Przez rok centralny punkt zrewitalizowanej fabryki wódek stał się nowym sercem dzielnicy i ważnym punktem na rozrywkowej i kulturalnej mapie miasta.
REKLAMA

 Tegoroczna edycja Warszawskiego Festiwalu Konesera to przede wszystkim pełen przekrój największych polskich gwiazd - od alternatywy, przez elektronikę, po szeroko rozumiany pop. W sobotę na scenie pojawią się: Nosowska, Organek, Skubas i Sabina. Natomiast w niedzielę wystąpią: Fisz Emade Tworzywo, The Dumplings, L.U.C z projektem Rebel Babel i Wojtek Mazolewski Quintet „Komeda”. Na wszystkie występy wstęp wolny.

REKLAMA

Energetyczny Warszawski Festiwal Konesera to oprócz muzyki także świetna kuchnia, możliwość spotkania z artystami, targi designu i plakatu oraz specjalny program dla dzieci. Najmłodsi wezmą udział m.in. w zajęciach plastycznych, bębniarskich i językowych (włoski i hiszpański), pokazach filmów krótkometrażowych czy dyskotece.

Dwudniowe, pełne atrakcji wydarzenie odbędzie się w jednym z najbardziej klimatycznych zakątków stolicy - Centrum Praskim Koneser.  Jego powstanie nieodwracalnie zmieniło charakter warszawskiej Pragi. W dawnej fabryce wódek, gdzie przez wiele lat produkowano Wyborową czy Żubrówkę mamy dziś otwarte na wszystkich lifestylowe centrum miasta - miejsce kultury, biznesu, relaksu.

Pięć minut spacerem od stacji metra Dworzec Wileński znajdziemy unikatowe sklepy i polskie marki niedostępne w galeriach handlowych oraz największą na Pradze strefę restauracyjną i barową. Wśród ponad 20 lokali, z kuchnią z całego świata są m.in.: Bombaj Masala, Papa Diego, frankie’s, ORZO, Koneser Grill by Butchery, Bar Hotel Moxy, czy kultowy Syreni Śpiew.

Życie centrum koncentruje się wokół Placu Konesera.  To tu w minionym roku odbywały się liczne wystawy, targi, festiwale. Wakacje pełne były bezpłatnych spektakli, koncertów i pokazów filmowych. A wrzesień przynosi nam bogaty program II Warszawskiego Festiwalu Konesera. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze nieraz będziemy się tu dobrze bawić!

REKLAMA

Pełen program dostępny jest na stronie festiwalkonesera.pl

Zapraszamy! Pożegnajcie z nami lato na warszawskiej Pradze!


Wstęp na wszystkie atrakcje i koncerty w ramach Warszawskiego Festiwalu Konesera jest bezpłatny.

Termin: 14-15 września 2019 r.

REKLAMA

 

Miejsce: Centrum Praskie Koneser, Plac Konesera, Warszawa

 

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory