Noworoczna Gala Rocku!

REKLAMA
Jaki był 2019 rok? Posłuchaj audycji 1 stycznia 2020!
REKLAMA

Rok 2019 za nami. Teraz już możemy pozwolić sobie na bilans tego co nam przyniósł. Ile było sukcesów, a ile porażek? Co sprawiło, że czuliśmy dumę a co wywołało w nas smutek?

REKLAMA

Noworoczna Gala Rocku to subiektywne podsumowanie wydarzeń.

Nas w Rock Radiu głównie interesuje muzyka, a w ubiegłym roku nasz kraj odwiedziło wielu Klasycznie Rockowych artystów.

Pierwszy raz w historii do Polski przyjechali KISS, kolejny raz zachwycała Metallica czy Deep Purple, a to tylko mały fragment tych koncertowych emocji 2019 roku.

KissKiss Diena-Brengola/face to face/East News

REKLAMA

Do kin weszło wiele tytułów które nas poruszyły, rozbawiły, a czasem spowodowały ogólnonarodowe dyskusje. „Kler” Wojciecha Smarzowskiego długo powodował rozmowy, nie tylko w mediach, „Joker” był jednym z najbardziej wyczekiwanych filmów zeszłego roku. Czy warto było go obejrzeć?

Jan KobuszewskiJan Kobuszewski Wojciech OLSZANKA / East News

Bilans 2019 roku to też pożegnania. Nie ma już wśród nas Jana Kobuszewskiego, Karela Gotta czy pamiętanego z czasów dzieciństwa mistrza robienia czegoś z niczego Adama Słodowego.

Adam SłodowyAdam Słodowy Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Wyborcza.pl

REKLAMA

Tamten rok przyniósł też wydarzenia które zapiszą się w historii świata. 15 kwietnia zapłonęła katedra Notre Dame w Paryżu, w styczniu w czasie finału WOŚP zostaje zamordowany prezydent Gdańska.

Ale 2019 rok to też wydarzenia wprawiające nas w zachwyt i zdziwienie. Francuz Fran Zapata przelatuje na flyboardzie nad kanałem La Manche, a Olga Tokarczuk otrzymuje literacką nagrodę Nobla.

Olga TokarczukOlga Tokarczuk Fot. Adam Stępień / Agencja Wyborcza.pl

To tylko wybrane wydarzenia, a wiele więcej, bo przecież były tez emocje sportowe, wydarzenia społeczne czy obyczajowe, omówimy w Noworocznej Gali Rocku w Rock Radiu 1 stycznia od 10:00 do 15:00. Zapraszają Michał Żołądkowski i Tomasz Miara.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory