Horoskop 10.08 - 16.08

Kolejna dawka niecodziennego horoskopu, z przymrużeniem oka :)

Baran

Ten tydzień przyniesie niespodziewane spotkanie z czeskojęzycznym fryzjerem. Zostaw mu napiwek a z pewnością przyniesie ci to szczęście w grach losowych. Warto w tym tygodniu przeczytać rozkład jazdy lokalnych pociągów w kierunku wschodnim. Tam musi być cywilizacja. Twój utwór na ten tydzień to Pink Floyd - "Brain Damage".

Byk

Spiętrzenie obowiązków, które pojawiło się  mimo okresu urlopowego spowoduje że pewien Wodnik zaproponuje ci wspólne pieczenie pasztetu. Zastanów się czy nie warto zacząć ćwiczyć jogę z sąsiadką. Ten tydzień będzie sprzyjał piciu kawy z odrobiną mleka. Twój utwór na ten tydzień to Joe Cocker - "Woman to Woman".

Bliźnięta

Nietypowy układ planet wywołać może u Bliźniąt zainteresowanie uprawą rdestu. To nieoczywiste zjawisko pojawia się gdy w pobliżu pewna Waga otwiera puszkę szprotek. Zainicjowanie wieczorku poezji śpiewanej powinien przypomnieć Bliźniętom, że ten tydzień to znakomity moment, by zadzwonić do kogoś z Krotoszyna. Twój utwór na ten tydzień to The Clash - "London Calling".

Rak

Rosnąca aktywność księżyca zapewni Rakom powodzenie w uczuciach. Zaskarbią sobie sympatię pewnego Koziorożca umiejącego klaskać jedną ręką. Nieuprzejmy mechanik, który będzie próbował sprzedać używane opony sprawi, że Rak zapragnie kupić brokuł. Twój utwór n ten tydzień to The Who - "Who Are You".

Lew

Nadchodzące dni przyniosą Lwom wiele satysfakcji. W lokalnym warzywniaku stanieją śliwki, zaś podczas niespodziewanego wypadu za miasto zauważą baner zapowiadający otwarcie nowego sklepu meblowego. Pozytywne nastawienie pomoże tez podczas segregowania odzieży do prania. Twój utwór na ten tydzień to The Doors - "L.A. Woman".

Panna

Pannom ten tydzień przypomni, że w życiu ważne jest, by się wyspać. Źle ustawiony budzik przypomni też, że spóźnianie się na ważne zebranie jest jeszcze ważniejsze. Pozornie nieistotna inicjatywa pewnego Byka spowoduje, że miejscowa pływalnia przeżyje oblężenie ale Panny będą miały ułatwione wejście. Twój utwór na ten tydzień to Boston - "More Than a Feeling".

Waga

Wagom najbliższe dni upłyną na rozmyślaniu o zbliżającym się urlopie. Jeśli w drodze na wymarzony wypoczynek zobaczą kombajn do kukurydzy, będzie to znakiem do konieczności  rozpoczęcia bezglutenowej diety. Druga połowa tygodnia to dobry moment na kupno malaksera. Twój utwór na ten tydzień to TOTO - "Hold The Line".

Skorpion

Skorpiony w połowie tygodnia zamarzą o wizycie w salonie masażu. Niestety ze względu na wypłaszczającą się linię zakażeń będzie on zamknięty. Ratunek przyjdzie z niespodziewanej strony, pewien wodnik okaże się być masarzem i przywiezie kiełbasę oraz wędzonkę. Twój utwór na ten tydzień to Aerosmith - "Walk This Way".

Strzelec

Kilka najbliższych dni będzie wyzwaniem logistycznym dla Strzelca. Niespodziewana awaria samochodu przypomni im zasady funkcjonowania komunikacji zbiorowej. Ważne by korzystać z niej rozsądnie i ostrożnie, warto poruszać się liniami autobusowymi o parzystych numerach. Twój utwór na ten tydzień to Paul McCartney - "Live And Let Die".

Koziorożec

Wtorek będzie dla Koziorożca punktem kulminacyjnym całego tygodnia. Silny wpływ Saturna spowoduje, że jeśli do wspomnianego wtorku nie wydarzy się nic ciekawego, to niech się nie spodziewa jakichkolwiek fajerwerków w życiu. Twój utwór na ten tydzień to Black Sabbath - "Iron Man".

Wodnik

Wodniki zapragną w tym tygodniu spokoju i harmonii. Niewiele z tych pragnień się ostanie ze względu na trwający remont nawierzchni osiedlowej ulicy. Przed weekendem pojawi się  perspektywa zdobycia dodatkowej gotówki, sąsiad spod czwórki zgubi portfel. Twój utwór na ten tydzień to Patti Smith - "Because the Night".

Ryby

Druga połowa tygodnia przyniesie Rybom wiele odpowiedzi na nurtujące je od dawna pytania. Są to „skąd jesteśmy?”, „dokąd zmierzamy?” i „co tam, jak tam?”. Warto przy tej okazji zobaczyć w internecie zdjęcia hodowli łubinu oraz posłuchać bułgarskiej muzyki folkowej. Twój utwór na ten tydzień to Nirvana - "Smells Like Teen Spirit".

SŁUCHAJ ROCK RADIA