Co nowego w Rock Radiu?

REKLAMA
1 września to nie tylko początek szkoły i dla wielu koniec wakacji, to również nowości w radiu! Przeczytaj mamy nowego!
REKLAMA

Powstanie Rock Radia, 6:00 - 10:00 (prowadzi Jan Bajor Bajorek)

REKLAMA

Rebus Jebus!!! - dźwiękowa zagadka, dzięki której można zgarnąć satysfakcję na cały dzień!  

Zdarzyło się wczoraj - subiektywne podsumowanie dnia wczorajszego:)

Wykrywacz kłamstw - czekamy na zgłoszenia! 22 444066! - ktoś Cię okłamał? zadzwoń do nas!, jeśli "kłamca"  przyzna się na antenie - oboje dostajecie nagrody!

Autor widmo - Słuchacze razem z nami tworzą historię na antenie, co z tego powstanie? Słuchaj uważnie!

REKLAMA

Powstanie Live - zawsze w piątki możecie nie tylko nas usłyszeć, możecie też zobaczyć na naszym Facebooku

Przystanek Klasyka Rocka, 10:00 - 18:00 

Dobrze Tylko na zdjęciu: czyli największe skandale w historii rocka! Codziennie po 14:00 przypominamy rockowe wydarzenia, kłótnie, starcia, o których mówił cały świat

Słucham bo jadę: Codziennie od 16:00 słuchacze przejmują antenę Rock Radia! Pozdrawiaj, śpiewaj i ostrzegaj innych przez kłopotami na drodze! Telefon 22 4444066!!! Dzwoń, zostaw wiadomość i słuchaj Rock Radia!

REKLAMA

Klasyczny Wieczór: 18:00 - 20:00

100 Płyt które zmieniły historię rocka: Płyty bez których nie umiemy żyć? Muzyka która stała się kultowa? Opowiemy o najważniejszych płytach z klasyki rocka, nie zabraknie ciekawostek!

Klasyczna 10: Co tydzień nasi słuchacze wybierają swoja ulubiona klasyczna 10, zagłosuj na www.rockradio.pl na swoje ulubione klasyki rocka!

Kawałek Rocka - Jak rodziły się największe klasyki rocka? o ciekawostkach, piosenkach i okolicznościach ich powstania powiemy codziennie po 20:00

REKLAMA

WEEKEND:

Wyloguj się na weekend z Rock Radiem - W każdy weekend od 10:00 do 15:00 zapraszamy na audycję, w której sprawdzać będziemy wszystko co na rynku warte uwagi! Od plotek o 5G po energię , którą można odzyskać z otaczających nas urządzeń! Sprawdzamy, testujemy i poddajemy opiniom. Goście, eksperci i newsy, które warto poznać!  

Rock Radio poleca na wynos: Najważniejsze wydarzenia muzyczne i kulturalne! Płyty, książki, zaproszenia i bilety! Wszystko co warto zobaczyć, gdzie pójść i co przeczytać! W sobotę i niedzielę między 15:00 a 20:00   

Płyta tygodnia: W każdą niedzielę gramy jedną z płyt klasyczno-rockowych w całości!!! Jaką? To decydują słuchacze. Głosowanie rusza zawsze w piątek na naszym Facebooku!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory