Max Czornyj - Bestia [PREMIERA 14.10]

REKLAMA
Gdzie jest granica między fikcją, a rzeczywistością? A może wcale jej nie ma? Śmierć wciąż jest na wolności
REKLAMA

Morderca może właśnie czyhać na Ciebie. Przerażająca rzeczywistość oparta na makabrycznej fikcji, czy przerażająca fikcja oparta na makabrycznej rzeczywistości?

REKLAMA

Skazany na dożywotnie pozbawienie wolności Igor Lubow - autor kryminałów, popełnia w celi samobójstwo. Mężczyzna odbywał wyrok za serię zabójstw dokonanych według fabuł własnych powieści. Po jego śmierci dochodzi do kolejnego morderstwa. Dokładnie takiego, jakie opisał w ostatniej książce. Tyle że ta książka nie została nigdy opublikowana.

Czy pojawił się naśladowca? A może pozorne samobójstwo było sposobem przechytrzenia wymiaru sprawiedliwości? Przecież to niemożliwe, aby zbrodniarz wstał z grobu...

Sprawa trafia na biurko powracającego do zdrowia Eryka Deryło. Komisarz wraz z Tamarą Haler muszą jak najszybciej rozwikłać zagadkę tkwiącą w notatkach Igora Lubowa. Jego ostatnia książka jest bowiem wyjątkowo krwawa, a zabójca ściśle trzyma się jej treści. Wszystko wskazuje na to, że już upatrzył swój cel.

Książka niebawem do wygrania na antenie Rock Radia!

REKLAMA

Max Czornyj – adwokat i wszechstronny autor bestsellerowych kryminałów, thrillerów psychologicznych oraz powieści obyczajowych. Łączna sprzedaż jego książek sięga setek tysięcy egzemplarzy.

Pochodzi z Lublina, gdzie cały czas mieszka. Jego rodzina ma korzenie rusińskie i niemieckie, a on sam mocno związany jest również z Włochami. Tam pracował w kancelarii adwokackiej i skutecznie zaszczepił się w tamtejszym klimacie. Pasjonuje go broń czarnoprochowa - rewolwery Colta i Remingtona. Kolekcjonuje antyki, przede wszystkim sztychy, zegary, zegarki, również zabytkowe meble.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory