Finał Ligi Mistrzów UEFA na ekranach kin Helios!

REKLAMA
Sieć kin Helios przygotowała prawdziwe "cr?me de la cr?me" dla wszystkich widzów, którzy są spragnieni piłkarskich emocji na najwyższym poziomie. Wielki finał Ligi Mistrzów UEFA w jakości Super HD zagości na ekranach wszystkich obiektów sieci w całej Polsce już w sobotę, 29 maja!
REKLAMA

Słuchaj Rock Radia i zgarnij podwójne wejściówki na finał do dowolnego kina Helios!

REKLAMA

To nie był łatwy rok dla kibiców. Puste stadiony sprawiały, że często mecze pozbawione były wyjątkowej atmosfery, a niektóre spotkania przypominały wręcz sparingi… Na szczęście sytuacja wraca powoli do normy i podczas finału Ligi Mistrzów UEFA będzie można w końcu usłyszeć autentyczne głosy kibiców.

Dla wszystkich, którzy nie będą mogli być tego dnia w Porto, Helios przygotował unikalną propozycję, która pozwoli każdemu fanowi piłkarskich zmagań poczuć magię tego wyjątkowego meczu. Doskonały obraz i dźwięk, wygodne fotele, niepowtarzalne towarzystwo innych kibiców, to coś, czego wszystkim (nie tylko kinomanom) brakowało od wielu miesięcy!

Wraz z Telewizją Polsat - oficjalnym nadawcą Ligi Mistrzów UEFA – sieć kin Helios zaprasza na mecz finałowy, w którym zmierzą się Manchester City oraz Chelsea. To „wisienka na torcie" nie tylko dla miłośników angielskiego futbolu. Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz" sieć zachęca fanów futbolu do zakupu biletów z wyprzedzeniem. 7 dni (i więcej) przed meczem bilety dostępne są w cenie 26,90 zł, 7-1 dni przed meczem kosztują 29,90 zł, a w dniu meczu - 31,90 zł.

Szczegóły oraz bilety na transmisję finału UEFA Champions League dostępne są pod adresem: www.helios.pl/final_lm oraz w kasach kin Helios w całej Polsce. Tego nie można przegapić – na widzów czekają wyjątkowe, sportowe emocje!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory