Wakacje w Rock Radiu!

REKLAMA
Sprawdz co przygotowaliśmy na wakacje!
REKLAMA

W każdy piątek tego lata w studiu wakacyjnym Rock Radia w Hard Rock Cafe występować będą zespoły, które przeszły eliminacje i uzyskały najwięcej głosów w Festiwalu Klasyki Rocka. To specjalny konkurs stacji, w którym bierze udział 50 wykonawców rockowych coverów, rywalizując o wyjątkowe nagrody. Po 9 wakacyjnych występach - 3 września br. poznamy zwycięzcę festiwalu, który nagra własną płytę w Akademii Rocka i wystąpi na jednej scenie z zespołem Ira. Obecnie, do 25 czerwca, trwa głosowanie słuchaczy, które wyłoni 9 finalistów spośród 50 zespołów.  

REKLAMA

Przez całe wakacje, jak co roku, słuchacze Rock Radia będą też mogli sprawdzić się z wiedzy o ulubionym gatunku muzyki - tym razem w 3. Wielkim Teście z klasyki rocka. Finał, w którym wezmą udział zwycięzcy rozgrywek z największą liczbą punktów oraz zaproszeni przez redakcję goście, odbędzie się 27 sierpnia. Zgłoszenia do testu przyjmowane są na rockradio.pl, a zabawa rozgrywana jest na antenie od poniedziałku do piątku po 14:00.

Oprócz tego w letnie dni od 10:00 do 20:00 w audycji "Cały rock wakacje" słuchacze i gwiazdy będą zdradzać, do czego są zdolni, kiedy dzieci nie ma w domu, a w piątki między 13:00 a 15:00 znane osoby będą polecać w Rock Radiu najlepsze klasyki rocka do słuchania w podróży na wakacje. W soboty o 20:00 stacja zaprosi zaś słuchaczy na wakacyjne koncerty, których wykonawców wybiorą internauci na profilu stacji na Facebooku.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory