Okazja na festiwal w Rock Radiu

REKLAMA
Strefa atrakcji Allegro na Pol'and'Rock 2021
REKLAMA

„Okazja na Festiwal" w Rock Radiu to audycja, w której razem z ekspertem Allegro powiemy Wam wszystko, co należy wziąć pod uwagę, wybierając się na letnie festiwale.  

REKLAMA

29 lipca już po raz 27. rusza Pol’and’Rock Festival 2021. Koncerty i imprezy towarzyszące potrwają do 31 lipca. W tym czasie, podobnie jak w poprzednich latach, imprezę będzie wspierała marka Allegro, która przygotuje dla uczestników wiele atrakcji. 

Po raz kolejny najpopularniejszym symbolem Pol’and’Rock Festival 2021 jest wielkie koło Allegro – każdy może się nim przejechać i podziwiać miasteczko z góry - codziennie od południa aż do północy! 

Dla szukających wytchnienia i chwili odpoczynku po koncertowych szaleństwach idealnym miejscem będzie cień w części chillout - oprócz leżaków do dyspozycji będzie także prawdziwa tężnia solankowa!  

Ważnym punktem na mapie miasteczka festiwalowego będzie też ławeczka STORIES – każdy kto zrobi sobie na niej zdjęcie i wrzuci na profile społecznościowe, będzie miał szansę wygrać gadżety od Allegro, a nawet voucher do wydania na imprezy kulturalne na platformie eBilet.  

REKLAMA

Natomiast na tych, którym wrażeń ciągle mało, czekać będzie tor przeszkód, na którym najaktywniejsi będą mogli aktywnie poszaleć i porównać swoje wyniki z innymi uczestnikami.  

Cała strefa będzie zorganizowana w duchu Reduce, Reuse, Recycle – w ramach oferty edukacyjnej na specjalnych eko-warsztatach festiwalowicze nauczą się, jak ponownie wykorzystać stare koszulki lub kartony, a na bazarku Allegro Lokalnie będą mogli wymienić rzeczy, których już nie potrzebują.  

„Okazja na festiwal" – słuchaj codziennie w Rock Radiu.  

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory