Okazja na festwilowe gadżety!

REKLAMA
Głośniki, aparaty, leżaki czyli obowiązkowe wyposażenie festiwalowicza!
REKLAMA

„Okazja na Festiwal" w Rock Radiu to audycja, w której razem z ekspertem Allegro powiemy Wam wszystko, co należy wziąć pod uwagę, wybierając się na Pol’n’Rock i inne letnie festiwale.

REKLAMA

Ta wiedza może się przydać, by wygrać w konkursie Allegro!

By zdobyć za złotówkę jedną z rzeczy, którą każdy festiwalowicz mieć powinien, należy wejść na https://polandrock.allegro.pl/ spróbować odgadnąć hasło związane z festiwalem Pol’n’Rock i wpisać je w wyszukiwarkę Serwisu Allegro. Podpowiedzi będą publikowane w formie Instagram Stories na profilu Allegro. Kto wpisze odpowiednią frazę (na przykład „gdziejestandrzej") zostanie przekierowany do ukrytej aukcji jednego z festiwalowych gadżetów, które będzie mógł kupić za złotówkę!

Zabawa trwa do 29 lipca, a do wygrania są między innymi głośniki bezprzewodowe, instaxy, maszynki do waty cukrowej czy leżaki, a także vouchery na eBilet!

Ale to nie koniec! W czasie trwania festiwalu będzie można wygrać dodatkowe gadżety np. powerbanki, zośki czy kupony na Allegro w konkursie Smart na Rock. W zabawie będą mogli wziąć udział zarówno festiwalowicze bawiący się na miejscu, jak i w domu. Wystarczy, że pokażą na zdjęciu, jak się bawią i wrzucą je do mediów społecznościowych oznaczając #smartnarock #allesmart

REKLAMA

Słuchajcie audycji "Okazja na festiwal" i wygrywajcie nagrody w konkursach Allegro na https://polandrock.allegro.pl/

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory