Charlotta Rock Festiwal [22.08.2021]

REKLAMA
Koncert w ramach Charlotta Rock Festival odbędzie się w dniu 22.08 br.
REKLAMA

Rozpoczęcie o godzinie 18:00, planowane zakończenie około 24:00 wystąpią zespoły takie jak: Kult, LemOn, Sosnowski oraz Organek

REKLAMA

Kult - nie ma w Polsce lepszego zespołu grającego głównie rock alternatywny. Ponadto mało jest osób, które nie znają słów piosenek "Gdy nie ma dzieci", "Baranek" czy "Arahja". Ten KULTowy zespół, powstały w latach 80., jest gwiazdą każdego festiwalu, na którym występuje. Niebanalne podejście do tematów religijnych i politycznych, charyzma Kazika oraz niezwykle energetyczne brzmienie sprawia, że sale koncertowe pękają w szwach - na szczęście amfiteatr Doliny Charlotty potrafi pomieścić tysiące osób!

LemON to grupa założona w 2011 roku przez wokalistę i kompozytora Igora Herbuta. Zespół ma na koncie 4 albumy studyjne, które pokryły się złotem, platyną i podwójną platyną, a dwa z nich były nominowane do Fryderyków. O najbardziej alternatywnej w dyskografii zespołu płycie pt. ,,Tu"  Marek Niedźwiecki napisał: „wcisnęło mnie w fotel i słucham tej muzyki od kilku godzin". Utwory takie jak ,,Napraw", ,,Nice", ,,Jutro", ,,Scarlett" znalazły się na pierwszych miejscach list przebojów. Łącznie teledyski zespołu wyświetlono niemal 100 milionów razy.

Ørganek - zespół powstały w 2013 roku z inicjatywy wokalisty i autora piosenek Tomasza Organka. Aktualnie: dwie płyty studyjne na koncie pokryte platyną, kilkanaście doskonałych singli oraz mnóstwo nagród i wyróżnień, w tym Fryderyki 2017 za Utwór Roku i Album Roku Rock.

Sosnowski - właściciel charakterystycznego, zachrypniętego głosu, który wielu słuchaczom przywodzi na myśli Toma Waitsa i Joe Cockera. Człowiek orkiestra - tak można go określić, gdyż większość piosenek na płycie zagrał zupełnie sam, śpiewając i grając na gitarze lub banjo, a także akompaniując sobie jedną nogą na bębnie basowym, a drugą na tamburynie. Jego pierwszy album "The Hand Luggage Studio" wydany został 7 września 2018 roku.

REKLAMA

Słuchaj uważnie Rock Radia i wygraj bilety na Charlotta Rock Festiwal!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory