Wielki Test z Klasyki Rocka - podsumowanie

REKLAMA
Dwa miesiące eliminacji, setki zadanych pytań i pięciu najlepszych zawodników, którzy stanęli do decydującej rywalizacji. W ostatni piątek w Hard Rock Cafe odbył się finał III edycji Wielkiego Testu z Klasyki Rocka.
REKLAMA

W tym roku zainteresowanie naszą zabawą było ogromne. Wielu chętnych próbowało przejść przez gęste sito eliminacji. Jednak ostatecznie tylko pięciu zapaleńców mogło wziąć udział w walce o miano największego specjalisty z historii klasyki rocka. Zwarci i gotowi przybyli do warszawskiej restauracji.

REKLAMA

Do udziału w teście zostały zaproszone znane i lubiane osoby ze świata show biznesu. Służyły nie tylko swą pomocą, ale także zarażały swym entuzjazmem partnerów. Roma Gąsiorowska, Daria Widawska, Marek Kościkiewicz, Adam Wolski i Alan Andersz stworzyli z zawodnikami pięć par, które nosiły, tak dobrze znane wszystkim sympatykom muzyki rockowej, nazwy: Policjanci, Republikanie, Gunsi, Zeppelini i Pink Floydzi. W rolę prowadzącego po raz kolejny kapitalnie wcielił się redaktor Bajorek, którego dzielnie wspierała, mająca pod swym czujnym okiem całą imprezę, szefowa radia - Małgorzata Kierat.    

Zawodnicy musieli wykazać się sporą wiedzą odpowiadając na często podchwytliwe pytania. Niejednokrotnie pozytywnie zaskakiwali swoimi odpowiedziami zgromadzoną na miejscu publiczność. Najlepszą parą okazał się duet Michał Stachula i Alan Andersz. W nagrodę otrzymali statuetki oraz czek, który przekazali na rzecz Fundacji Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci. Natomiast pozostałym uczestnikom wręczono pamiątkowe upominki.

Tegoroczny finał Wielkiego Testu z Klasyki Rocka przeszedł do historii. Doskonale przygotowani zawodnicy wspierani przez znakomitych gości. Jedyne czego zabrakło to błękitnego nieba, gdyż w piątek pogoda w stolicy nikogo nie rozpieszczała.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory