Ponadczasowi - lepszy świat dla przyszłych pokoleń

REKLAMA
W życiu najważniejsze jest nie to, co otrzymujemy, lecz to, co możemy podarować innym. Miłość, poczucie bliskości i bezpieczeństwa, czas. Patrzymy na swoje dzieci i marzymy, aby zostawić im świat piękniejszy i szczęśliwszy. Pragniemy, aby nasi bliscy mieli zapewnioną spokojną i dostatnią przyszłość.
REKLAMA

Chcemy zatem, aby dorobek naszego życia został wykorzystany w najlepszy sposób, zgodnie z naszymi poglądami i oczekiwaniami.

REKLAMA

Testament to pewny i bezpieczny sposób, aby w przyszłości przekazać swoje dobra najbliższym i zadbać o ich stabilizację finansową.

W każdej chwili możesz wydać odpowiednie dyspozycje co do wypracowanych przez Ciebie dóbr materialnych, tak aby trafiły w najlepsze ręce i zostały wykorzystane według Twoich oczekiwań.

UnicefUnicef mat. prasowe

Dlaczego warto przyłączyć się do Ponadczasowych?

REKLAMA

Ideą programu PONADCZASOWI jest przekonanie, że każda darowizna przekazana na rzecz bezbronnych i pokrzywdzonych czyni świat lepszym dla kolejnych pokoleń. Sporządzenie testamentu daje Ci pewność, że Twój majątek zostanie rozdysponowany zgodnie z Twoją wolą.

Poprzez sporządzenie testamentu nie tylko zabezpieczysz przyszłość swoich najbliższych – masz także możliwość ustanowienia dodatkowych zapisów na rzecz wspieranych przez Ciebie fundacji lub stowarzyszeń.

Więcej szczegółów dotyczących akcji, w tym broszurę informacyjną, znajdą Państwo pod adresem www.unicef.pl/ponadczasowi

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory