Demoniczne "Studio 666" wyłącznie na ekranach kin Helios

REKLAMA
Przed widzami Heliosa krew, rock i prawdziwa jazda bez trzymanki z jedną z najsłynniejszych kapel wszech czasów! Dave Grohl i członkowie zespołu Foo Fighters zagrają. samych siebie w odjazdowym horrorze o nagraniu zabójczo dobrej płyty w nawiedzonym Studiu 666. Sieć kin Helios zaprasza na ten wyjątkowy film! Już 25 lutego gwiazdy Foo Fighters opanują sale kinowe w całej Polsce!
REKLAMA

Ten zespół słynie z tego, że lubi jazdę „po bandzie" - nie inaczej było w przypadku tego filmu, gdyż został on nakręcony w tajemnicy podczas… pandemii! Diaboliczny pomysł zrodził się w głowach muzyków, gdy sytuacja na świecie zmusiła ich do odwołania jubileuszowego tournée. Zespół postanowił nagrać dziesiątą płytę w jednej z rezydencji w LA i zrobić z tego pełnometrażowy film. Tak zaczęła się ta historia z piekła rodem…

REKLAMA
 

Foo Fighters wybierają się do wspomnianej willi, która staje się studiem nagrań na czas ich pobytu. Szybko okazuje się, że ogromna posiadłość jest nawiedzona, a kiedy lider zespołu zostaje opętany przez żądne krwi, nadprzyrodzone siły, na włosku zawisa nie tylko nagranie nowego albumu „Medicine at Midnight", ale i życie pozostałych członków grupy. Zapowiada się diabelsko dobry film!

„Studio 666" to idealne połączenie rocka i horroru, tego wydarzenia nie może przegapić żaden fan muzyki. Szczegóły oraz bilety na muzyczne seanse, tylko w sieci kin Helios, dostępne są pod adresem: www.helios.pl/studio666. Kup bilet już dziś, wybierz najlepsze miejsce w sali i zaoszczędź najwięcej.

Takiego wydarzenia na skalę światową po prostu nie można przegapić! Let’s Rock!

Słuchaj uważnie Rock Radia! Już niedługo powiemy jak zdobyć bilety na ten film!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory