Zgniłe Jajo - Wyniki

REKLAMA
Sprawdź kto wygrał w plebiscycie na nawiększą siarę, wpadkę, wtopę, wstyd roku!
REKLAMA

Posłuchaj!

REKLAMA

1 - Antek Królikowski - Freak-fight gali MMA, co poskutkowało jego przeprosinami i "zniknięciem" na jakiś czas z życia publicznego.

2 - Przemysław Czarnek: "na tle tych wszystkich rureczek pod kostki obciągniętych elegancko u panów, którzy nie wyglądają jak panowie, można powiedzieć, taki strój nie może być traktowany przez część społeczeństwa, czemu się nie dziwię, jako normalny strój".

3 - Kardynał Stanisław Dziwisz - 29 marca dziękował w Krakowie kapłanom za ich wiarę i nadzieję, z jaką pełnią swoją posługę duszpasterską oraz za miłość, która "w pokorze przyjmuje niedostatki i braki związane z naszym stylem życia i powołaniem"

4 - Przemysław Czarnek - "Ta komisja jest kompletnie bez sensu i niepotrzebna. Inwigilacja.. jak Państwo wchodzicie na portale internetowe czy szukacie czegoś w Google, no jak szukamy, nie wiem, butów, to później przez kilka dni następne mamy oferty butów"

REKLAMA

5 - Prezydent Andrzej Duda - Podczas konferencji prasowej w Brukseli 24 marca wypowiedział słynne już: "Nie strasz, nie strasz", odnosząc się w ten sposób do ewentualnej agresji rosyjskiej na Polskę.

6 - Paulo Coelho - Który napisał: "Kryzys na Ukrainie wygodną wymówką dla rusofobii"

7 - Bożena Dykiel w telewizji polecała widzom sposoby na walkę z depresją i reklamowała "magiczne" okulary.

8 - Karol Gnat prowadzący Panoramę w TVP2: A kiedy słońce ponownie okrąży Ziemię...

REKLAMA

9 - Patryk Jaki - 10 marca na Twitterze: "prezydent Kanady stwierdził, że Polacy są niesamowici? Problem w tym, że Kanada nie ma prezydenta.

10 - Chirurg Simon Bramhall - Stracił uprawnienia po tym jak wyszło na jaw, że wypalił swoje inicjały na wątrobie dwóch pacjentów,

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory