Czochraj Bobra Fest - 14-17.07 w Namysłowie

REKLAMA
Festiwal od lat zdaje się być nieodzownym elementem samego serca miasta. Tradycyjnie latem, namysłowskie błonia tętnią życiem i brzmieniem punkowo-rockowej muzyki. W 2021 roku przyciągnął on ponad 5000 osób (!) - stałych bywalców, ale także dużo nowych twarzy z całej Polski.
REKLAMA

Ale nie tylko! Rodacy przyjeżdżają specjalnie na urlop z różnych zakątków Europy, przede wszystkim z Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemiec. Bo festiwal to nie tylko błonia – uczestnicy zwiedzają miasto i okolice, korzystają z atrakcji, infrastruktury i lokalnej gastronomii. 

REKLAMA

Widać, że apetyt fanów jest ogromny. Świadczy o tym wyprzedana pierwsza pula biletów i systematyczne zakupy w kolejnych.

Tegoroczna edycja ma szanse na pobicie kolejnych rekordów. Impreza potrwa nie 3, ale tym razem 4 dni w terminie 14-17.07.2022 r. O rozrywkę zadbają 3 sceny – Duża, Mała i reaktywowana scena DubPunk, która dostarczy nowych przeżyć muzycznych w tanecznym stylu: dub, dubstep, jungle i DnB.

Wśród dotychczas potwierdzonych gwiazd są m.in.: Guano Apes, Alestorm, Zion Train, Kazik, Vavamuffin, Koniec Świata, Vader, Booze&Glory, Sexbomba, Ga-Ga, Pull the Wire, WaluśKraksaKryzys, Stan Oskarżenia, a ze sceny DubPunk mocna francuska reprezentacja: OnDubGround, Von D, Sumac Dub czy polscy zawodnicy, w tym MuzikMordor i ambasadorzy imprezy – Jabbadub. Jest zatem parę powrotów, ale przede wszystkim nowości. Czeka na Was polska i europejska muzyczna czołówka.

Organizatorzy dbają o to, aby każdy znalazł coś dla siebie, dlatego ten rok obfituje w niespodzianki, w tym w te prosto z zagranicy – UK, Niemiec, Francji, Włoch czy Czech. Zachęcamy zatem do śledzenia ogłoszeń na oficjalnej stronie festiwalu i wydarzenia na Facebooku: jeszcze wiele do odkrycia! 

REKLAMA

Bilety do kupienia w cenie 190 zł na Ticketmaster Polska (III pula obowiązuje do 31.05.2022 r. lub do wyczerpania). Dzieci do 13 roku życia wchodzą za darmo.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory