Czochraj Bobra Fest - 14-17.07 w Namysłowie

Festiwal od lat zdaje się być nieodzownym elementem samego serca miasta. Tradycyjnie latem, namysłowskie błonia tętnią życiem i brzmieniem punkowo-rockowej muzyki. W 2021 roku przyciągnął on ponad 5000 osób (!) - stałych bywalców, ale także dużo nowych twarzy z całej Polski.

Ale nie tylko! Rodacy przyjeżdżają specjalnie na urlop z różnych zakątków Europy, przede wszystkim z Wielkiej Brytanii, Holandii i Niemiec. Bo festiwal to nie tylko błonia – uczestnicy zwiedzają miasto i okolice, korzystają z atrakcji, infrastruktury i lokalnej gastronomii. 

Widać, że apetyt fanów jest ogromny. Świadczy o tym wyprzedana pierwsza pula biletów i systematyczne zakupy w kolejnych.

Tegoroczna edycja ma szanse na pobicie kolejnych rekordów. Impreza potrwa nie 3, ale tym razem 4 dni w terminie 14-17.07.2022 r. O rozrywkę zadbają 3 sceny – Duża, Mała i reaktywowana scena DubPunk, która dostarczy nowych przeżyć muzycznych w tanecznym stylu: dub, dubstep, jungle i DnB.

Wśród dotychczas potwierdzonych gwiazd są m.in.: Guano Apes, Alestorm, Zion Train, Kazik, Vavamuffin, Koniec Świata, Vader, Booze&Glory, Sexbomba, Ga-Ga, Pull the Wire, WaluśKraksaKryzys, Stan Oskarżenia, a ze sceny DubPunk mocna francuska reprezentacja: OnDubGround, Von D, Sumac Dub czy polscy zawodnicy, w tym MuzikMordor i ambasadorzy imprezy – Jabbadub. Jest zatem parę powrotów, ale przede wszystkim nowości. Czeka na Was polska i europejska muzyczna czołówka.

Organizatorzy dbają o to, aby każdy znalazł coś dla siebie, dlatego ten rok obfituje w niespodzianki, w tym w te prosto z zagranicy – UK, Niemiec, Francji, Włoch czy Czech. Zachęcamy zatem do śledzenia ogłoszeń na oficjalnej stronie festiwalu i wydarzenia na Facebooku: jeszcze wiele do odkrycia! 

Bilety do kupienia w cenie 190 zł na Ticketmaster Polska (III pula obowiązuje do 31.05.2022 r. lub do wyczerpania). Dzieci do 13 roku życia wchodzą za darmo.

SŁUCHAJ ROCK RADIA