STILL OF THE NIGHT VOL. 5 - 80s Rock Live Show już 10 czerwca

REKLAMA
"You wanted the best, you got the best"! 5 edycja jedynego w Polsce tribute dla zespołów rockowych i hair metalowych z lat '80 powraca już 10 czerwca do Warszawy. Jeśli lubisz prawdziwe RETRO SHOW, tęsknisz za natapirowanymi czuprynami, konfetti i ciasnymi legginsami w panterkę - TA IMPREZA JEST DLA CIEBIE!
REKLAMA

10 czerwca w klubie Remont: Reaktywacja Legendy w Warszawie odbędzie się drugi koncert w ramach 5. edycji imprezy „Still Of The Night", która jest hołdem dla glam hair metalu z lat 80. Przed stołeczną publicznością wystąpią tacy artyści jak: Kuba Płucisz (ex-IRA), Maciej Wróblewski (Internal Quiet), Maksymilian Kwapień (finalista 9. edycji The Voice of Poland) czy wokaliści Akademii Rocka – jedynej w Polsce szkoły muzycznej o profilu rockowym!

REKLAMA

Idea cyklicznych koncertów "Still Of The Night" powstała w 2016 roku z inicjatywy Kasi Bieńkowskiej i Pawła Gromadzkiego (członków polskiej hard-rockowej grupy White Highway, która zawiesiła swoją działalność w 2020 roku). Nazwa imprezy pochodzi od przeboju zespołu Whitesnake z albumu Whitesnake (1987) I w swoim założeniu oddaje klimat gorących ulic Los Angeles sprzed 30 lat, do których organizatorka eventu obiecuje nas zabrać podczas tej niezapomnianej muzycznej podróży!

– Tylko u nas usłyszycie zadziorne riffy zespołu Def Leppard, Van Halen czy KISS, zobaczycie retro show a'la Motley Crue, będziecie skakać pod sceną w rytm takich hitów jak "Final Countdown", "Jump" czy "Livin' On a Prayer" - a to wszystko tylko na żywo! Zresztą...Ci, co już nas odwiedzili podczas poprzednich edycji mogą potwierdzić, że to naprawdę hardcorowa impreza w '80sowym klimacie! Zapraszam już 10 czerwca do warszawskiego klubu Remont - będą cudowni Goście na wokalu i innych instrumentach, a my jak zawsze damy z siebie 300% naszej muzycznej energii. Ponadto, podczas koncertu odbędzie się aukcja charytatywna na rzecz naszych przyjaciół z Komitetu Ochrony Praw Dziecka, który właśnie na naszym evencie będzie obchodził 40-lecie swojej działalności. Jednym słowem, będzie ejtisowy kosmos!

- zapewnia Kasia Bieńkowska, organizatorka i główna wokalistka Still Of The Night - 80s Rock Live Show.

plakat Still Of The Night Vol.5plakat Still Of The Night Vol.5 materiały prasowe

Podczas koncertu, przy okazji jubileuszu Komitetu Ochrony Praw Dziecka, odbędzie się aukcja, na której będzie można wylicytować m.in. kosz kosmetyków Irena Eris, płyty kultowych polskich artystów z autografami (m.in. solowe albumy Krzysztofa i Piotra Cugowskich, Kasi Kowalskiej, zespołu Kult czy Lady Pank) oraz dwuosobowe zaproszenia na przedstawienia: „Alicja w Krainie Czarów", „Once" i „Nowy Jork. Prohibicja" grane przez warszawski teatr muzyczny Roma. A to nie wszystko! Weekend w Dolinie Charloty, SPA czy 5-osobowe zaproszenie do KAZstudio – studia animacji, w którym powstaje m.in. emitowany w TVP ABC serial „Rodzina Treflików" to mocne punkty aukcji. Licytację poprowadzi Paweł Loroch – dziennikarz i publicysta, znany m.in. ze stacji Antyradio oraz programu TVP2 „Pytanie na śniadanie". Dochód z licytacji zostanie przeznaczony na wsparcie działalności Komitetu Ochrony Praw Dziecka.

REKLAMA

10 czerwca w warszawskim klubie Remont wystąpią m.in. Maksymilian Kwapień (finalista 9. edycji The Voice Of Poland), Maciej Wróblewski (Internal Quiet), Urszula Fryzka (wokalistka projektu Urszula Fryzka i Jurek Styczyński), Daniel Siwecki (Młot na Czarownice), Alda Rei (Livin Fire), na instrumentach gościnnie pojawią się Kuba Płucisz (założyciel zespołu IRA), Magda Grzeszczuk oraz Łukasz Ciechan Ciechański (Wild Pig). W podstawowym składzie projektu Still Of The Night - 80s Rock Live Show usłyszymy: Kasię Bieńkowską i Adama Nawarę (wokale), Pawła Gromadzkiego i Dawida Piętę (gitary elektryczne), Jana Radosza (bas), Mirka Skorupskiego (klawisze) oraz Michała Tobjasza (perkusja).

Zapraszamy!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory