Charlotta Rock Festival już 12 czerwca 2022!

REKLAMA
12 czerwca 2022 roku w Dolinie Charlotty ponownie będą rozbrzmiewać doskonałe dźwięki polskiego rocka. Na scenie amfiteatru Resortu Dolina Charlotty zagrają Daria Zawiałow, Mrozu, Karaś/Rogucki.
REKLAMA

Charlotta Rock Festival jest to nowe wydarzenie muzyczne organizowane cyklicznie w Dolinie Charlotty Resort&Spa. Idea festiwalu powstała po wielkim sukcesie koncertu polskich gwiazd (Organek, Zawiałow, Nosowska, Domagała), który odbył się z okazji 10-lecia resortu w czerwcu 2019 roku.

REKLAMA

W przeszłości pod nazwą Charlotta Rock Festival wystąpiły również dwa zagraniczne zespoły: Korn i Thirty Seconds To Mars.

Potencjalnie koncerty Charlotta Rock Festival są skierowane do młodszego pokolenia, a w rzeczywistości amfiteatr jest zapełniony całym spektrum wiekowym.

12 czerwca 2022 roku w Dolinie Charlotty ponownie będą rozbrzmiewać doskonałe dźwięki polskiego rocka. Na scenie naszego amfiteatru zagrają Daria Zawiałow, Mrozu, Karaś/Rogucki. Bilety do nabycia na stronie internetowej: DOLINA CHARLOTTY.PL oraz w bileterniach: www.eventim.pl www.ticketmaster.pl www.ebilet.pl

Patroni Medialni Wydarzenia: Teraz Rock, Ams, Wirtualna Polska i Rock Radio

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory