Kings of Leon zagrają we Wrocławiu już 21 czerwca! Zgarnij bilety w Rock Radio na Trawie

REKLAMA
Amerykański zespół Kings of Leon zagra we wrocławskiej Arenie Tarczyński już za dwa tygodnie! W tym tygodniu w Rock Radio na Trawie możecie wygrać bilety na ten koncert.
REKLAMA

Już 21 czerwca br. w Tarczyński Arena Wrocław odbędzie się koncert Kings of Leon! Zespół wraca do Polski po sześciu latach przerwy. Na koncercie fani mogą spodziewać się zarówno kultowych hitów takich jak "Use Somebody", "Sex on Fire" czy "Closer" jak i materiału z nowej płyty wydanej w marcu 2021 roku zatytułowanej "When You See Yoursefl".

REKLAMA

"When You See Yourself" to szósty album studyjny Kings of Leon. Ponoć płyta gotowa była już pod koniec 2019 roku i zespół chciał połączyć wydanie płyty z trasą koncertową, jednak ze względu na pandemię premiera została przesunięta na 2021 rok. Na szczęście dla fanów - trasa koncertowa w końcu się odbędzie. Jednym z pierwszych singli promujących nowe wydawnictwo był utwór "The Bandit", który wpisuje się w klimat Kings of Leon dobrze znany fanom. Singiel został wydany w styczniu ubiegłego roku. Teledysk do "The Bandit" możecie obejrzeć poniżej:

 

Dla fanów spragnionych koncertu Kings of Leon - w tym tygodniu w Rock Radio na Trawie rozdajemy bilety na ten koncert! Wystarczy wysłać zgłoszenie, w którym napiszesz dlaczego to właśnie Ty powinieneś pojechać na tą imprezę: https://audycje.rockradio.tuba.pl/konkurs/natrawie

Suportem przed Kings of Leon będą zespoły Dziwna Wiosna i Organek.

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory