Nowa oprawa muzyczna w Rock Radiu!

REKLAMA
W Rock Radiu nowa oprawa muzyczna! Dżingle i muzyczne logo rozgłośni, w których słychać głos piosenkarza Damiana Ukeje, po raz pierwszy pojawiły się w porannym programie "Powstanie Rock Radia" - premiera odbyła się jednocześnie na antenie i w wideorelacji ze studia Rock Radia w mediach społecznościowych.
REKLAMA

Od dziś zmieni się oprawa muzyczna Rock Radia - na antenie pojawią się nowe dżingle i inne wyróżniki muzyczne, a także pierwsze w historii stacji logo muzyczne (logo melody). Wszystkie elementy nowej oprawy wyróżnia charakterystyczny dla rozgłośni wyrazisty, rockowy styl.

REKLAMA

 - Nowa oprawa doskonale wpisuje się w muzyczny format Rock Radia, podkreślając klasyczne rockowe brzmienie stacji i jej dynamikę. A przy tym nasze nowe muzyczne logo łatwo wpada w ucho, dlatego jestem pewna, że szybko stanie się znakiem rozpoznawczym Rock Radia - komentuje zmianę Małgorzata Kierat, szefowa anteny Rock Radia.

Nowa oprawa muzyczna rozgłośni powstała we współpracy z Wisebuddah, firmą specjalizującą się w produkcji dżingli. Logo muzyczne Rock Radia zostało skomponowane przez Michaela Joyce'a z Wisebuddah, a wykonał je piosenkarz Damian Ukeje.

Zobacz jak wyglądało Powstanie Live podczas którego odbyła się premiera Jingji oraz rozmowa z Damianem Ukeje!:

 
REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory