Filmowa wiosna w kinach Helios!

REKLAMA
W najnowszym repertuarze królować będą najlepsze produkcje, projekty specjalne oraz kino familijne. Na widzów dorosłych czekają między innymi premierowe seanse horroru "Martwe Zło: Przebudzenie", najnowsza odsłona porywającej serii - "John Wick 4" oraz komedia pozytywnie romantyczna "Skołowani". Rodzinom Helios poleca nowość: "Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!" oraz animację "Wróżka Zębuszka". Długą listę propozycji uzupełniają Kino Kobiet, Nocny Maraton Filmowy oraz Kino Konesera - wybór jest ogromny!
REKLAMA

Akcja filmu „Martwe zło: Przebudzenie" przenosi się z lasu do miasta. Fabuła opowiada o dwóch nieutrzymujących ze sobą kontaktu siostrach. Ich spotkanie zostaje przerwane pojawieniem się demonów, które potrafią przejmować panowanie nad ludzkimi ciałami. W obliczu najkoszmarniejszej wersji rodziny, jaką można sobie wyobrazić, siostry zmuszone są podjąć brutalną walkę o przetrwanie. W najbliższy piątek film zostanie zaprezentowany także podczas Maratonu Horrorów. 21 kwietnia, o godzinie 23.00, będzie miał miejsce przerażający seans zorganizowany specjalnie z myślą o fanach mocnych wrażeń na wielkim ekranie. Na widzów czeka pełna strachu uczta filmowa z czterema horrorami w rolach głównych!

REKLAMA

Podczas weekendu, w dniach 21-22 kwietnia, na ekranach kin zaprezentowany zostanie film japońskiej produkcji „Suzume" w cyklu Helios ANIME. W małym, spokojnym miasteczku mieszka 17-letnia Suzume. Pewnego dnia spotyka tajemniczego chłopaka o imieniu Souta, który szuka drzwi. Suzume znajduje stare drzwi stojące wśród ruin. Pod wpływem impulsu przekręca klamkę i uwalnia wszystkie nieszczęścia, które zawierał portal. W całej Japonii otwierają się kolejne drzwi, zagrażając ludności nieświadomej nadchodzącego niebezpieczeństwa. Para wyrusza w podróż, by  powstrzymać apokalipsę…

22 i 23 kwietnia Helios zaprasza na seanse specjalne animacji „Kicia Kocia mówi: Dzień dobry!". Rezolutna Kicia Kocia razem z przyjaciółmi: Packiem, Adelką i Juliankiem odkrywa odważnie świat i stawia czoła nowym sytuacjom. Jej przygody odzwierciedlają dziecięcą wrażliwość oraz ukazują pełną radości codzienność. Filmowe opowieści na podstawie uwielbianych książek Anity Głowińskiej to idealna okazja na niezapomniany seans. Podczas pokazów nie zabraknie zabawy, przedszkolnych wyzwań czy niesamowitych odkryć, a przed seansem na młodych widzów czekać będą quizy i zagadki do rozwiązania!

Na młodych widzów czeka także familijna animacja „Wróżka Zębuszka". Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta stara się udowodnić, że może być świetną Zębuszką.

Komedia „Skołowani" to polska wersja historii, która podbiła serca widzów na całym świecie. To pełna uroku opowieść o spotkaniu wiecznego „Piotrusia Pana" i przebojowej kobiety. Maks to niepoprawny kobieciarz, a zarazem notoryczny kłamca. Gdy atrakcyjna kobieta bierze go za niepełnosprawnego, Maks brnie w kłamstwo, licząc na łatwy podryw. Ona ma jednak inny plan – przedstawia go swojej siostrze, Julii, która porusza się na wózku. Niespodziewanie, cynicznie nastawionego do świata Maksa i pełną energii Julię zaczyna łączyć coś więcej… 26 kwietnia, film zostanie zaprezentowany także w ramach cyklu Kino Kobiet. Tradycyjnie na Panie czeka moc atrakcji, konkursów oraz doskonałej zabawy.

REKLAMA

"Renfield" to nowoczesna odsłona klasycznej historii. Nicholas Hoult wciela się w postać wiernego sługi Drakuli – Renfielda, w tej roli widzowie zobaczą samego Nicolasa Cage'a. Renfield musi bezrefleksyjnie robić wszystko co każde zrobić mu jego Pan, bez względu na to, jak bardzo czuje się upokorzony. Jednak teraz, po wielu latach niewoli, ma wreszcie szansę zacząć nowe życie i sprawdzić czy istnieje inny świat i inne życie, niż te, które poznał będąc sługą Księcia Ciemności. Nie wie tylko jak to zrobić...

Na fanów mocnych filmowych wrażeń czeka także film akcji „Dungeons & Dragons. Złodziejski honor". Ta porywająca produkcja przenosi widzów bogaty świat i zabawnego ducha legendarnej gry na duży ekran w pełnej akcji przygodzie. Uroczy złodziejaszek oraz banda niepoprawnych poszukiwaczy przygód podejmują się epickiej kradzieży, aby odzyskać zaginiony relikt. Jednak sprawy przybierają niebezpieczny obrót, gdy wpadają w oko niewłaściwym ludziom.

Keanu Reeves wciąż zachwyca fanów brawurowej serii w filmie „John Wick 4". Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność, John wie, że może liczyć tylko na siebie. To co się zmieniło, to jedynie fakt, że ma przeciwko sobie całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef jest równie wyrafinowany, co bezlitosny…

W poniedziałek, 24 kwietnia fani cyklu Kino Konesera będą mogli wybrać się na film „Blisko" - czułą opowieść o przyjaźni dwóch 13-latków. Léo i Rémi uwielbiają spędzać ze sobą czas, ich relacja jest intensywna, spontaniczna, żywa. Jednak głupie plotki, presja rówieśników i zagubienie w świecie powodują, że Léo zaczyna się oddalać i ranić Rémiego. Z każdego gestu, spojrzenia na ekranie oraz wypowiedzianego słowa kilkunastoletnich aktorów bije prawda.

REKLAMA

Bilety na kwietniowe seanse filmowe są dostępne na stronie www.helios.pl, w kasach kin oraz w aplikacji mobilnej. Kupując bilet wcześniej, widzowie mogą wybrać swoje ulubione miejsca, a także zaoszczędzić w ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz".

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory