Dni Ursynowa 2023 - 16-17.06

REKLAMA
T.Love i Kaliber 44 - to gwiazdy tegorocznych Dni Ursynowa! Największa w dzielnicy i jedna z większych w stolicy impreza plenerowa odbędzie się w tym roku w weekend 16-17 czerwca. Zapraszamy pod Kopę Cwila, czyli do Parku im. Romana Kozłowskiego (Metro Ursynów) oraz na teren Olkówek. Do zobaczenia!
REKLAMA

- Co roku czekam na czerwiec, ponieważ to miesiąc w którym odbywają się Dni Ursynowa. Zawsze ze wzruszeniem patrzę na wypełnioną po brzegi Kopę Cwila oraz na scenę, na której grają największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej. To wielkie święto naszej dzielnicy. Teraz pozostaje tylko zaklinać pogodę. Do zobaczenia, jak zawsze, pod Kopą Cwila - mówi Robert Kempa, burmistrz Ursynowa.

REKLAMA

Na scenie w tym roku zobaczymy aż jedenaście zespołów. Będzie to prawdziwa uczta muzyczna dla fanów różnych gatunków muzyki. Będzie rokowo, popowo i hip-hopowo. W piątek, 16 czerwca zagrają: T.Love, Ira, Dixon37 wraz z Polską Wersją i Mor W.A. oraz Criminal Tango. Natomiast w sobotę, 17 czerwca usłyszymy zespoły: Kaliber 44, Nocny Kochanek, Muchy, Kobranocka i Roksana Węgiel.

Nie licząc wspaniałych atrakcji muzycznych, zapraszamy również na sobotni piknik, wraz ze strefą rekreacyjną dla dzieci. W związku z remontem tzw. Wieloryba pod Kopą Cwila, część kulturalno – sportowa została przeniesiona na teren Olkówek i połączona ze strefą dla najmłodszych. Na tzw. małej scenie zaprezentują się młodzi lub początkujący artyści.

Wszystkie informacje na bieżąco będą publikowane na stronie internetowej ursynow.um.warszawa.pl, profilu dzielnicowym na Facebooku, Instagramie i Twitterze.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory