Cały rock wakacje w Rock Radiu

REKLAMA
Wakacyjne studio z ogródka Hard Rock Cafe w Warszawie, 3.edycja Festiwalu Klasyki Rocka oraz Wielki Test z Klasyki Rocka to kluczowe elementy wakacyjnej ramówki Rock Radia w 2023 roku.
REKLAMA

Od 26 czerwca staruje letnia ramówka Rock Radia pod hasłem: Cały Rock Wakacje.

REKLAMA

Od  każdy piątek wakacji, od 7 lipca zapraszamy do wakacyjnego studia Rock Radia w ogródku HRC w Warszawie skąd będziemy nadawać swoje audycje między 15:00 a 20:00.

7 lipca ruszy głosowanie na finalistów 3. edycji Festiwalu Klasyki Rocka, a do 31 sierpnia słuchacze i jury festiwalu wybiorą większością głosów fiinalistę, który zgarnie 10 tys. złotych i nagra własną płytę w Akademii Rocka.

Zobacz także: Koncert dwa w jednym - Red Hot Chili Peppers i Iggy Pop na jednej scenie!

Od 26 czerwca na antenie wystartują eliminacje do 5 już Wielkiego Testu z Klasyki Rocka. Najlepsi razem z gwiazdami wezmą udział w finale 1 września 2023 w Hard Rock Cafe w Warszawie. Zwycięzcy zgarną tytuł mistrza oraz 5 tys. złotych, które jak co roku przekażą na Warszawskie Hospicjum Dla Dzieci.

REKLAMA

W Powstaniu Rock Radia oprócz wakacyjnej odsłony porannej zagadki Rebus Jebus All Inclusive wakacyjny LEŻAK czyli Letni Elementarz Żartobliwo Abstrakcyjno Kulturalny, w którym na wesoło opowiadać będziemy jak nie zwiedzać oraz czy urlop w domu może być udany:) Między 10:00 a 20:00 w audycji Cały rock wakacje grać będziemy najlepszą klasykę rocka na lato, a po 19:00 w przewodniku po najlepszych rockowych wydarzeniach wakacji, czyli Rock Radio na trawie, rozdawać zaproszenia i bilety na koncerty i festiwale!

W tym roku Rock Radio patronuje m.in. festiwalowi Rockowizna w Poznaniu 18-19 sierpnia i w Krakowie 25-26 sierpnia.

Zobacz także: Rockowizna Poznań/Kraków 2023!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory