Premierowe seanse w kinach Helios

Premierowe seanse najnowszej animacji Disney'a i studia Pixar "Między nami żywiołami" oraz "Mission: Impossible - Dead Reckoning Part 1" z Tomem Cruisem w roli głównej w tym tygodniu zagoszczą na ekranach kin Helios. Ponadto sieć zaprasza także na inne znakomite tytuły, liczne projekty specjalne oraz do wzięcia udziału w wakacyjnych konkursach.

Miłośnicy kina akcji z pewnością długo czekali na najnowszą produkcję „Mission: Impossible - Dead Reckoning Part 1". Ethan Hunt i jego zespół IMF wyruszają na najniebezpieczniejszą jak dotąd misję. Gdy stawką jest kontrola nad przyszłością i losami świata, a mroczne siły z przeszłości Ethana są coraz bliżej, rozpoczyna się śmiertelny wyścig dookoła globu… Na ekranach wybranych kin sieci film zadebiutuje również w ukraińskiej wersji językowej.

Fani horrorów powinni jeszcze dziś zaopatrzyć się w bilety na seanse filmu „Naznaczony: Czerwone Drzwi".  Aby raz na zawsze pozbyć się demonów, Josh i Dalton, który jest w college’u, muszą zmierzyć się z mroczną przeszłością swojej rodziny oraz mnóstwem nowych i jeszcze bardziej przerażających strachów, które czyhają za czerwonymi drzwiami.

Zobacz także: Festiwal Klasyki Rocka głosowanie

Z kolei wielbiciele przygód będą zachwyceni filmem „Indiana Jones i artefakt przeznaczenia", w którym byli naziści zostają zatrudnieni przez rząd USA i mają zagwarantować Zachodowi zwycięstwo nad Związkiem Radzieckim w wyścigu kosmicznym. Wkrótce okazuje się jednak, że jeden z nich pragnie przemodelować świat według własnej wizji. Powstrzymać może go jedynie Indiana.

Helios zaprasza także na premierowe pokazy najnowszej animacji Disneya i Pixara „Między nami żywiołami" opowiadającej o Mieście Żywiołów, w którym mieszkają obok siebie przedstawiciele czterech nacji - Ognia, Wody, Ziemi i Powietrza. Iskra - twarda, wygadana i wybuchowa dziewczyna, zaprzyjaźnia się z pogodnym, choć nieco ciapowatym i łzawym Wodkiem. Nowa znajomość zmusza ją do zrewidowania poglądów na życie. Z myślą o ukraińskojęzycznych widzach w wybranych kinach film będzie wyświetlany również w wersji z ukraińskim dubbingiem.

Zobacz także: Wielki Test z Klasyki Rocka weź udział

Najmłodszych widzów ucieszą również seanse „MISS KRAKEN. Ruby Gillman", w której Ruby odkrywa, że jest potomkinią wojowniczych Krakenów i jest przeznaczona do odziedziczenia tronu po swojej babci, a także animacji „Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film". Kiedy złoczyńca zaczyna grozić Paryżowi czarną magią, do walki z nim staje Marinette, nastolatka przemieniona

w superbohaterkę – Biedronkę. Dziewczyna łączy siły z Czarnym Kotem – charyzmatycznym obrońcą sprawiedliwości. Helios zachęca widzów do wzięcia udziału w konkursie, w którym do wygrania jest voucher na rodzinną wycieczkę do Paryża śladami bohaterów – szczegóły na www.helios.pl/biedronka.

Kolejną nowością na ekranach będą przedpremierowe pokazy ukraińskiej animacji „MAVKA i Strażnicy Lasu". Wróżka Mavka i muzykant Łukasz stają się nierozłączni, a rodzące się między nimi uczucie rozkwita jak czarodziejski kwiat. Sielankę burzy próżna i chciwa księżniczka, która postanawia wykraść źródło życia strzeżone przez Mavkę. Jej słudzy wkroczą do lasu, gotowi niszczyć wszystko co stanie im na drodze do wypełnienia rozkazu…

Zobacz także:Ozzy Osbourne nie powróci na scenę! Artysta podał powód

Poza regularnym repertuarem sieć serdecznie zaprasza kinomanów na liczne projekty specjalne:

·         w czwartek 13 lipca, w ramach cyklu Kultura Dostępna, wyświetlony zostanie film oparty na autobiograficznej powieści Lecha Majewskiego - „Brigitte Bardot cudowna";

·         w sobotę 16 lipca, o godzinie 10:30, najmłodsi widzowie będą mogli przeżyć porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie „Filmowe Poranki - Bing";

·         poniedziałek, 17 lipca będzie dniem z projektem Kino Konesera i filmem „Niezwykła wędrówka Harolda Fry" – opowieścią o celebracji życia, która uświadamia, że porażka i strata - tak samo jak sukces i radość - mogą nas ukształtować;

·         w środę, 19 lipca, wszystkie Panie mogą cudownie bawić się podczas Kina Kobiet i seansu „Barbie".  W lipcu Helios zaprasza w strojach w kolorach neonowych!

Zobacz także: Basista Iron Maiden upadł na koncercie. Rozległ się okrzyk przerażenia

Ponadto sieć zachęca widzów do wzięcia udziału w wakacyjnym konkursie „Filmowe lato z nagrodami". Aby zawalczyć o jedną ze stu nagród, wystarczy wypełnić zgłoszenie konkursowe dostępne na stronie www.helios.pl/lato, załączyć skan biletu oraz w kreatywny sposób opisać swoją wakacyjną przygodę używając przy tym tytułów trzech wybranych filmów. Akcja trwa do końca sierpnia, w każdym tygodniu jury docenia szczególnie najbardziej oryginalne zgłoszenia.

W każdy piątek po 15:00 słuchaj audycji "Pociąg do kina" w Rock Radiu i wygraj bilety na dowolny film w kinach Helios.

Zobacz także: Metallica M72 World Tour Live w kinach Helios z Rock Radiem

SŁUCHAJ ROCK RADIA