Polski Festiwal Stand-upu 2023 już za chwilę. Od śmiechu pękną Wam brzuchy!

REKLAMA
Święto fanów polskiej komedii już lada moment. Polski Festiwal Stand-upu 2023 w Warszawie zagwarantuje solidną porcję śmiechu i dobrej zabawy. Podczas festiwalu wystąpi ponad 60 komików! Przedstawiamy harmonogram i gwiazdy, które zobaczymy na scenie. Będzie grubo!
REKLAMA

Polski Festiwal Stand-upu 2023 to już szósta odsłona prawdziwego święta komików i wszystkich, którzy kochają dobry humor oraz lubią, kiedy festiwale się odbywają. Przez cztery dni nie będziecie mogli powstrzymać bólu brzucha spowodowanego ciągłym śmiechem. A będzie się z czego śmiać! Na scenie zobaczymy ponad 60 komików i wszelkiej maści śmieszków. Patronem medialnym festiwalu jest Rock Radio. Oto, dlaczego powinniście tam być!

REKLAMA

Zobacz także: Można zostać posiadaczem fortepianu Johna Lennona! Cena wywoławcza zapiera dech w piersiach

Święto komików i fanów humoru

Polski Festiwal Stand-upu 2023 odbędzie się w dniach 10-13 sierpnia w Centrum Praskim Koneser w Warszawie. Każdego dnia w godzinach 19 – 23:30 będziecie mogli zasmakować prawdziwego kunsztu polskich komików. Niejeden z nich rozbawi Was do łez.

W miasteczku festiwalowym znajdą się dwie sceny, na których wystąpi ponad 60 komików. Polski Festiwal Stand-upu słynie z tego, że rok do roku zbiera śmietankę polskich komediowców, śmieszków, żartownisiów, zwał jak zwał. Będziecie mogli zobaczyć występy nie tylko najpopularniejszych gwiazd, lecz także innych mniej znanych, ale nie mniej zabawnych komików.

REKLAMA

Zobacz także: Basista Deep Purple wskazał swojego idola. "Geniusz"

StandUpStandUp Materiały prasowe

Będzie się działo!

Polski Festiwal Stand-upu 2023 nie będzie się składał jedynie ze standardowych, klasycznych występów komików. Planowanych jest wiele formatów, które urozmaicą zabawę oraz rozbawią was do łez. Na rozkładzie jazdy mamy chociażby nowy format "Masz minutę".

REKLAMA

Jak nazwa wskazuje, będzie tylko minuta powiedzenie albo zrobienie czegoś śmiesznego! Zobaczymy w nim Sebastiana Rejenta, Mieszka Minkiewicza, Łukasza Kowalskiego, Adama Sobańca i gości. Natomiast Tomek Kołecki i Czarek Ponttefski poprowadzą festiwalowy podcast. Ich gośćmi specjalnymi będą Jerzy Kryszak, DJ Falcon1 i Błażej Krajewski.

Odbędzie się też wielki pojedynek komików. W "Roast Batlle No Limits" zmierzą się ze sobą rozmaici komicy. Ich występy oceniać będą Sebastian Rejent, Mieszko Minkiewicz i Adam Gajda. Kto ostatecznie wygra ten turniej pełny soczystych ripost i błyskotliwych zaczepek? Tego dowiecie się tylko będąc na miejscu. Nie można tego przegapić.

Poza tym w repertuarze będą też specjalne komediowe programy jak "Sprawa dla komika", "Wieczór prawdziwych historii" czy Impro dżem! A jeśli jeszcze będzie Wam mało, to przygotujcie się na komediowy after. Nudy tam nie uświadczycie.

Zobacz także: Perkusista Metalliki ostro o zachowaniu fanów. "Myślicie, że się, kur**, buntujecie?"

REKLAMA

StandUpStandUp Materiały prasowe

Nie zapomnicie tego nigdy

Przez cztery dni Centrum Praskie Koneser zmieni się w najbardziej komediowe miejsce w Polsce. Koneserzy stand-upu muszą tam być. Sceptycy stand-upu natomiast będą mogli się przekonać, że nawet oni znajdą coś dla siebie i przynajmniej szybciej wypuszczą powietrze nosem podczas występów fantastycznych komików.

Rock Radio objęło wydarzenie patronatem medialnym. Z pełnym harmonogramem możecie zapoznać się na oficjalnej stronie polskifestiwalstandupu.pl. To co, z kim się widzimy?

REKLAMA

Zobacz także: Gratka dla fanów Simple Plan. Znany zespół wystąpi w Polsce

StandUpStandUp Materiały prasowe

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory