Dni Ursynowa 2024 coraz bliżej! To będzie prawdziwe, muzyczne święto [PROGRAM]

REKLAMA
Ursynów już niedługo zamieni się w centrum kulturalne Warszawy. W kolejny weekend 14 i 15 czerwca w Parku im. Romana Kozłowskiego, przy słynnej Kopie Cwila oraz na terenie "Olkówek", odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń plenerowych tego roku - Dni Ursynowa.
REKLAMA

Tegoroczna edycja Dni Ursynowa będzie wyjątkowym wydarzeniem. Także line-up imprezy wygląda niezwykle imponująco. Na scenie przy Kopie Cwila wystąpi bowiem aż dziesięć gwiazd polskiej sceny muzycznej, gwarantując rozrywkę na najwyższym poziomie.

REKLAMA
Dni Ursynowa są muzycznym świętem nie tylko ursynowian. Do naszej dzielnicy przyjeżdżają wówczas mieszkańcy całej warszawskiej metropolii. Bycie gospodarzem tej imprezy to ogromna przyjemność i wyróżnienie – podkreśla Robert Kempa, burmistrz dzielnicy Ursynów.

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 14 czerwca. O godzinie 16:20 na scenie pojawią się pierwsi artyści — zespół Gorgonzolla. Następnie wystąpią Mesajah, Molesta i Blenders. Gwiazdą wieczoru będzie Kayah. Drugiego dnia imprezy wcale nie będzie gorzej. O 16:10 widownię rozgrzeją Pull The Wire. Następnie na scenę wkroczą zespoły Farben Lehre i Poparzeni Kawą Trzy. O 20:20 wystąpi Guzior, a po nim, na finał, zagra Lady Pank.

Dni UrsynowaDni Ursynowa Fot. materiały prasowe

Atrakcje dla całych rodzin

Nie tylko muzyka przyciąga na Dni Ursynowa. Sobotni piknik w strefie rekreacyjnej dla dzieci to doskonała okazja do rodzinnej zabawy. Teren zieleni „Olkówek" zamieni się w magiczne miejsce pełne dmuchanych zjeżdżalni, placów zabaw i torów przeszkód, zapewniając najmłodszym uczestnikom niezapomniane chwile.

Organizatorzy zadbali też, aby Dni Ursynowa były dostępne dla każdego. Na terenie imprezy znajdować się będzie pętla indukcyjna dla osób słabosłyszących oraz wyznaczona strefa dla osób z niepełnosprawnościami, co umożliwi pełne uczestnictwo w wydarzeniu.

REKLAMA

Dni Ursynowa to niepowtarzalna okazja do wspólnego świętowania, cieszenia się muzyką i korzystania z licznych atrakcji. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Patronem medialnym wydarzenia jest Rock Radio.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory