Marky Ramone`s Blitzkrieg - Kraków - koncerty 28 i 29 października

REKLAMA
W październiku szykujcie się na 2 koncerty  Marky Ramone's Blitzkrieg - formacji kierowanej przez legendarnego Marky Ramone'a, perkusistę grupy Ramones. Marky Ramone wystąpi 28 października w krakowskim Klubie Loch Ness i dzień później w Warszawie w Proximie.
REKLAMA

Klub Loch Ness,Kraków ul. Warszawska 15 ,Czwartek 28 października, 20:00

REKLAMA

Klub PROXIMA Warszawa Piątek, 29. Paź 2010, 20:00

Wejściówki można nabywać za pośrednictwem Eventim.pl, Ticketonline.pl, Ticketpro.pl i Ticketonline. W przedsprzedaży kosztują 59 złotych, zaś w dniu koncertu 70 złotych.

Marky Ramone's Blitzkrieg to specjalny projekt, w ramach którego Marky z zaprzyjaźnionymi muzykami wykonuje najważniejsze utwory z dyskografii Ramonesów . Wokalistą formacji jest Michale Graves, wieloletni głos zespołu Misfits.

Przed rozpoczęciem współpracy z grupą Ramones Marky był członkiem formacji jak Dust czy Richard Hell & The Voidoids . Krótko po brytyjskiej trasie (koniec lat 70.), podczas której The Voidoids grali razem z The Clash, Marky spotkał Dee Dee Ramone'a w legendarnym CBGB. To wtedy Dee Dee zaproponował mu grę na perkusji w Ramones. Pierwszą płytą, na której Marky wystąpił, jest "Road To Ruin". To album zawierający jeden z największych przebojów Ramonesów, czyli utwór "I Wanna Be Sedated".

REKLAMA

Przez piętnaście lat w Ramonesach Marky zagrał ponad 1700 koncertów . W roku 2000 r. wspomógł Joey'a Ramone'a na jego solowym albumie "Don't Worry About Me". Rok później wraz z pozotałymi Ramonesami (Joey, Dee Dee, Tommy) został uhonorowany miejscem w prestiżowym Rock'nroll Hall Of Fame. W tym samym roku wielki fan zespołu Bono wręczył grupie nagrodę MTV za całokształt działalności.

Go-Ahead

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory