Ruszaj z nami po bandzie na extremalną wyprawę w Dolomity !

REKLAMA
    Już 8 września najtwardsza osoba spośród słuchaczy Radia Roxy dołączy do grona śmiałkow, którzy we włoskich Alpach poczują co to znaczy prawdziwy e x t r e m e !!!  
REKLAMA

Codziennie po godzinie 18-stej wszą padają pytania dotyczące sportow ekstremalnych. Pierwsza osoba która nadeśle poprawną odpowiedź kazdego dnia sms'em na 71007 (zaczynając od Roxy) otrzyma od nas zestaw ksiażek z Twardej Serii .

REKLAMA

W czwartek 2 września śmiałkowie , którzy podeślą nam na adres monika@roxy.fm poprawne odpowiedzi na 5 pytań z całego tygodnia i w kilku zdaniach udowodnią że są prawdziwymi twardzielami ,dlaczego powinni pojechać  na ekstremalną wyprawę w Dolomity z ekipą Martyna Adventure mają ekstremalnie wielką szansę na wyprawę do Włoch !

Rozwiązanie konkursu już 3 września 18-19 stą na naszej antenie!

Richard Hammond Jak zostać arktycznym ninja i inne przygody z Evelem, Oliverem i wiceprezydentem Botswany.

Książka o kulisach spektakularnych wypraw ekipyTop Gear, pokazująca to, czego nie mogliście zobaczyć w telewizji. Lektura dla każdego, kto lubi ekstremalne doznania. To świetna książka nie tylko dla fanów Top Gear, ale dla wszystkich lubiących ciekawą literaturę podróżniczą okraszoną sporą dawką humoru.

REKLAMA

Emily A. Craig Tajemnice wydarte zmarłym .

Autorka opisuje kilkanaście śledztw, w których brała udział, poczynając od pojedynczych morderstw, kończąc zaś na masowych tragediach jak masakra na farmie Waco w Teksasie czy zamach na World Trade Center.

Paul Britton Profil mordercy .

Paul Britton, jeden z najsłynniejszych na świecie profilerów - czyli specjalistów, którzy na potrzeby policji tworzą psychologiczny portret sprawców zbrodni - zabiera nas w podróż w głąb zbrodniczego umysłu.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory