Ladytron w Radiu Roxy i na żywo 17 września w Warszawie !

REKLAMA
Kolejna gwiazda Warsaw Music Week to Ladytron ! WMW  odbędzie się w stolicy między 17 a 23 września. Potwierdzono już udział m.in. Unkle. Wystapią też OFFONOFF, Earl Greyhound, Rubix, czy Deadbeat, a także wielu innych.
REKLAMA

Ladytron to zespół pochodzący z Liverpoolu w Anglii, grający energetyczny electro pop. Nazwa formacji pochodzi od tytułu piosenki "Ladytron" grupy Roxy Music z albumu nagranego w 1972 roku. Ciepłe brzmienie syntezatorów, delikatne wokale i różnorodne bity Ladytron podbiły słuchaczy muzyki elektronicznej. Nigdy nie byliśmy akceptowani przez światek techno, bo jesteśmy zbyt zorientowani na piosenkę. Kiedy gramy na tych niemalże "rave'owych" festiwalach wyróżniamy się, bo jesteśmy zbyt rockandrollowi. Kiedy gramy z indie rockowymi kapelami, nie pasujemy tym bardziej - stwierdza Reuben w wywiadzie dla bloga "Portable Infinite".

REKLAMA

W Radiu Roxy gramy ich utwory , między innym Destroy Everything You Touch z 3 albumu zespołu pt.Witching Hour . Bilety na Warsaw Music Week już niebawem w Radiu Roxy

Ladytron wystąpią 17.09 - 1500m2 - ul. Solec 18 Organizator: Good Music Productions, 1500m2

Aktualny program Warsaw Music Week: http://www.facebook.com/warsawmusicweek http://www.warsawmusicweek.pl/

Monika Piasecka

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory