Envee & Maceo w Powiększeniu !

Radio Roxy patronuje Warsaw Music Week . Bilety do złowienia na naszej antenie . Envee & Maceo 17 września w Powiększeniu , Nowy Świat 27 start: 22:00 wstęp free

Grupa Niewinni Czarodzieje (Innocent Sorcerers) powstała w Warszawie latem 2002 roku, aby promować nowoczesne gatunki muzyki tanecznej. Rok później nakładem londyńskiej wytwórni Fluid Ounce dwa single Innocent Sorcerers - "Believe & See (feat.Joseph Malik)" oraz "Anthem". Produkowali remixy m.in. dla takich artystów jak Slope, Sistars, Koop i S.U.M.O, które zostały wydane na winylach Sonar Kollektiv, Compost Records i Heya HiFi. W 2005 ukazał się singiel "One Dollar Race" (Raw Fusion Records), który zdobył uznanie na całym świecie, pojawiając się m.in. na playlistach tak renomowanych dj'ów jak Gilles Peterson, Laurent Garnier, Peter Kruder, Charles Webster i Mr.Scruff. Utwór był licencjonowany na składanki w Japonii i Afryce oraz do ścieżki dźwiękowej szwedzkiego serialu "Hombres". Swoistym alter ego Innocent Sorcerers był jednorazowy projekt Telesfor, którgo przebój "Twos" wypuściła na singlu niemiecka oficyna Pulver Records, wraz z remixami SLG, Dublex Inc. i Slope. Niewinni Czarodzieje występowali w najlepszych klubach całej Polski. Koncertowali również w Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, a także na Węgrzech i Słowacji.

INNOCENT SORCERERS byli jednym z pierwszych kolektywów dj'skich w Polsce. W 2007 roku zawiesili działalność.

W 2010 roku powracają z nowymi pomysłami, świeżym materiałem i pozytywną energią. Nowa odsłona duetu INNOCENT SORCERS to żywiołowy live-act na cztery ręce. Muzycznie projekt oscyluje wokół nowych beatów z pogranicza hip hopu i elektroniki, jak również funka, soulu, a nawet dubstepu. Autorskie mash-upy, zaskakujące kolaże dźwiękowe, a przede wszystkim tłuste, wypasione groove'y to niewątpliwe atuty na nowo zawiązanej koalicji Envee'go i Maceo - doświadczonych dj'ów z kilkunastoletnim stażem. O ich niesłabnącej formie mogli się przekonać tego lata bywalcy festiwali Open'er, Boogie Brain i Tauron Nowa Muzyka.

Maceo w audycji autorskiej Kosmos usłyszycie w każdą sobotę godz. 14 -16 w Radiu Roxy ! POLECAMY !

SŁUCHAJ ROCK RADIA