Projekt Pokolenie. Sprawdź to!

REKLAMA
Projekt Pokolenie to inicjatywa szeroko wspierająca młodych artystów, pozwalająca im zaistnieć na rynku. Niezależnie od tego, czy jest to młody DJ, malarz, muzyk, twórca filmowy, rysownik, tancerz, czy też specjalista od graffiti, chcemy wyrównać szanse, stworzyć przestrzeń do rozwijania talentów i znieść podziały.Każdy z nas może poprzeć Projekt i mieć w nim realny udział.
REKLAMA

Projekt Pokolenie jest otwarty. Niezależnie od tego, czy jest to młody DJ, malarz, muzyk, twórca filmowy, rysownik, tancerz, czy też specjalista od grafitti, chcemy wyrównać szanse i stworzyć przestrzeń do rozwijania talentów i znieść podziały.

REKLAMA

Projekt Pokolenie jest wspierany przez polskich i zagranicznych celebrytów. Każdy z nas może poprzeć Projekt i mieć w nim realny udział, gdyż ofiarujemy moc sprawczą. Sztandarem i głosem poparcia dla projektu będzie biała koszulka z nazwą akcji. Z czasem ma stać się ona synonimem kreatywności i talentu młodych Polaków. Czekają na nas młode talenty, a każdy z nich jest powodem Wspierają nas uznani twórcy z całego świata. Każdy ze swojego powodu. Każdy, kto poprze Projekt, ma swój powód. Dołącz do nas! Jest wiele powodów!

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory