Radio Roxy patronuje Warsaw Music Week

REKLAMA
Radio Roxy patronuje Warsaw Music Week, który potrwa 17-25 września.
REKLAMA

WMW to cykl wydarzeń muzycznych prezentujący bogatą kulturę klubową stolicy. Koncerty, imprezy klubowe oraz pokazy audiowizualne odbędą się w wiodących warszawskich klubach muzycznych oraz salach koncertowych. W programie znajdą się najlepsze imprezy z udziałem sceny warszawskiej oraz gwiazd polskich i zagranicznych. Organizatorami wydarzeń są: Good Music Productions, Powiększenie, Cafe Kulturalna, Kamieniołomy, 1500 metrów do wynajęcia, Hydrozagadka. W części wydarzeń będzie można uczestniczyć bezpłatnie.

REKLAMA

Warsaw Music realizowany jest we współpracy z instytucjami międzynarodowymi. Partnerem strategicznym Warsaw Music jest Liverpool Music Week. Projekt przygotowany i realizowany w Liverpoolu -  Europejskiej Stolicy Kultury 2008. Przewidziano wymianę  kulturalną pomiędzy miastami polegającą na prezentacji muzyków z polski na scenie brytyjskiej i liverpoolczyków na scenach warszawskich. Dzięki współpracy z Don't Panic - Showcase & International Music Meeting oraz Instytutem Adam Mickiewicza, polscy wykonawcy będą mogli zaprezentować się przedstawicielom branży muzycznej z zagranicy, jak też wystąpią na Liverpool Music Week 2010. Współpraca z British Council obejmować będzie warsztaty oraz pokazy filmowe i audiowizualne.

Projekt powołany jest w ramach przygotowań Warszawy do tytułu Europejskiej Stolicy Kultury 2016 Organizator główny i koordynator: agencja Good Music Productions.

Oficjalny serwis na

www.warsawmusicweek.pl

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory