Vocal Summit 2010

REKLAMA
19 października o godzinie 19:00 warszawskim Pałacu Kultury i Nauki wystąpią Aga Zaryan, Richard Bona oraz Lizz Wright.
REKLAMA

AGA ZARYAN

REKLAMA

Nowy album Agi Zaryan ukaże się pod szyldem Blue Note Records. Po raz pierwszy w historii legendarna wytwórnia doceniła talent wokalistki z kraju nad Wisłą. Tym samym Artystka dołączy do grona tak wybitnych postaci jak; Nina Simone, Miles Davis, John Coltrane, Diana Reeves, Chick Corea czy Norah Jones. To wyjątkowe wyróżnienie i zaszczyt. Wydanie płyty "Looking Walking Being" będzie wspierać trasa koncertowa, na którą zaproszeni zostali wspaniali goście, m.in. Munyungo Jackson (znany ze współpracy z Milesem Davisem, Stingiem czy Stevie Wonderem) oraz czeski gitarzysta David Dorużka.

RICHARD BONA - TEN SHADES OF BLUES

Od czasu swojego pierwszego albumu wydanego w 1999 roku Richard Bona starał się definiować muzykę jako coś uniwersalnego dla wszystkich kultur, dostępnego dla wszystkich ludzi. Nowy album to otwarcie się na różnego rodzaju spotkania, zetknięcia ze wszystkimi krańcami świata dzięki muzykom indyjskim, jazzowym oraz country, których Richard Bona zaprosił do współpracy przy projekcie. Od początku kariery Bona był pożądanym muzykiem i regularnie otrzymywał oferty współpracy od takich sław jak Joe Zawinul, Mike Stern czy Larry Coryell. Sława i uznanie dla Bony wyszły poza ramy jazzu i przyciągnęły także uwagę takich gwiazd, jak Bobby McFerrin, Paul Simon, Chick Corea, Chaka Khan oraz George Benson.

LIZZ WRIGHT

REKLAMA

Lizz Wright urodziła się w małym mieście Hahira w stanie Georgia jako jedno z trojga dzieci pastora i piosenkarki gospel. W dzieciństwie uczyła się gry na pianinie i wraz z rodzeństwem śpiewała w kościele. Będąc w liceum poszerzała swoje muzyczne horyzonty ucząc się śpiewu chóralnego oraz występując w różnej wielkości zespołach wokalnych, zdobywając liczne nagrody zarówno w konkursach stanowych jak i ogólnokrajowych. W ostatnim czasie artystka zaangażowała się w projekt Sing the Truth, związany z twórczością Niny Simone, w którym uczestniczy wspólnie z Angelique Kidjon, Dianne Reeves oraz córką Niny- Lisą.

Ceny biletów:

300 PLN - rząd 1a,1b 240 PLN - rząd 1-9 180 PLN - rząd 10-23 130 PLN - rząd 25-37 50 PLN - bilety studenckie (dostawki)

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory