AutoKratz na Free Form Festiwal !

REKLAMA
AutoKratz -następcy Daft Punk i Digitalism, mistrzowie wysokoenergetycznego electropopu, wystąpią 16 pażdziernika na Free Form Festiwalu w Warszawie.
REKLAMA

Bilety na koncert do zdobycia codziennie w Radiu Roxy !

REKLAMA

Auto Kratz to sensacja na rynku klubowym w 2008 roku. Londyński duet zainspirowany twórczością Kraftwerk, Daft Punk i Underworld.

Ich muzyka to wysokoenergetyczny electropopu! Duet tworzą David Cox i Russell Crank. Ich odkrywcą jest Gildas Loaec - producent Daft Punk, odkrywcą talentu Simian Mobile Disco i Digitalism. Sukces odnieśli za sprawą singli Reaktor i Stay The Same i remixów dla La Roux, Fischerspooner i Underworld.

W 2008 roku ukazała się ich EPKa: Down & Out In Paris & London, z której pochodzą wspomniany Reaktor oraz 1000 Thingsi Pardon Garcone. Krytycy z Wielkiej Brytanii okrzyknęli materiał debiutem dekady. Rok później stacje radiowe i parkiety brytyjskich klubów opanował Stay The Same, który nie tylko podbił serca brytyjskiej publiczności, ale również DJ-a Tigi i Pete'a Tonga, który intensywnie promował AutoKratz w swoich audycjach.

Stay The Same zapowiadał ich pierwszy pełny album Animal, który ukazał się w 2009 roku, przynosząc kolejny singiel Always More, który okazał się ich największym przebojem. Brytyjska prasa, recenzując album, rozpływała się w zachwytach, Mixmag, uznał go albumem miesiąca. Występ AutoKratz na FreeFormFestival, będzie ich pierwszym koncertem w Polsce! Duet wystąpi grając koncert live.

REKLAMA

Dyskografia: 2008 Down & Out In Paris & London (EPK) 2009 Animal

www.autokratz.com

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory