Kamp na Festiwalu Free Form 2010

REKLAMA
Najlepszy debiut na polskiej scenie muzyki elektronicznej ostatnich lat!Tworzą muzykę bez kompleksów, dorównując najlepszym zachodnim produkcjom.
REKLAMA

Kamp! to łódzko-wrocławskie trio. Początki grupy sięgają 2007 roku, pierwsze utwory (w tym remiks utworu Mężczyźni bez amunicji" zespołu Cool Kids of Death) powstały w 2008 r. Wkrótce potem Kamp! występem zadebiutował na scenie w poznańskim klubie Cafe Mięsna. Żywiołowe, pełne energii, chwilami rozimprowizowane koncerty, szybko stały się głównym atutem i znakiem rozpoznawczym zespołu, a także przepustką do występów w wielu znanych polskich klubach i na najważniejszych festiwalach letnich 2009 roku (Selector, Heineken Open'er, Audioriver, Tauron Nowa Muzyka). Zespół ma również za sobą udane występy na antenie Programu 3 PR, PR Euro i Roxy FM. Następny rok działalności to występy na The Great Escape Festival w Brighton, podczas światowej wystawy EXPO w Szanghaju, a także koncerty w Berlinie i krótka trasa po Czechach i Słowacji.

REKLAMA

W 2009 roku pojawiła się pierwsza EP-ka zespołu - Thales one. Wydawnictwo to ukazało się w net-labelu Brennnessel, założonym przez członków Kamp!. Głównym zadaniem Brennnessel jest udostępnianie i promocja tanecznej muzyki elektronicznej w różnych jej odmianach. Pod koniec maja ukazał się singiel Breaking a ghost's heart, który stał się powerplayem w PR Euro, Roxy FM i kilku rozgłośniach studenckich, a w głosowaniu słuchaczy PR Euro na najlepszy utwór roku, zajął drugą pozycję. W maju 2010 roku ukazał się kolejny singiel Heats. Wydawnictwo to można traktować jako zapowiedź pełnego albumu, planowanego na jesień tego roku.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory