Wygraj zaproszenia na Groobą Imprezę!

REKLAMA
Mamy do rozdania trzy podwójne zaproszenia na piątkową i sobotnią noc w warszawskim Klubie Indeks! Dostaną je trzy pierwsze osoby, które zarejestrują się i napiszą komentarz pod tekstem. W komentarzu wpiszcie imię i nazwisko.  Koperty będą do odebrania przy wejściu do klubu. A oto co Was czeka
REKLAMA

Dostaną je trzy pierwsze osoby, które zarejestrują się i napiszą komentarz pod tekstem. W komentarzu wpiszcie imię i nazwisko.  Koperty będą do odebrania przy wejściu do klubu.

REKLAMA

A oto co Was czeka:

W piątek: Times New Roman! Gwiazda gatunku drinko disco zagra fenomenalny - niewiarygony - discopodobny koncert. Jeżeli lubicie się bawić w klimacie repertuaru Kapitana Nemo, Samanthy Fox i Haddawaya - zapraszamy!!!. Do kompletu, afterka zagrają również 2000 Dirty Djs w pełnym składzie z Mme Czarrnecką na czele.

A w sobotę jeszcze ostrzej! Wystąpi młody, ale doskonale znany soundsystem dancehall'owy i trip-hopowy - Jasna Liryka. Najpierw zrobią swój Live Act, w czasie którego śpiewają oraz rapują, dodając mnóstwo efektów audio-wizualnych, tworząc świetny klimat. Następnie rozkręcą imprezę do białego rana, podczas swojego aftera.

zag/inf. prasowe

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory