Wszem i wobec ogłaszamy listę zwycięzców!

REKLAMA
Po długich dyskusjach wybraliśmy 5 najlepszych i najbardziej prawidłowych odpowiedzi na pytania zawarte w książce, której autorem jest Mick O'Hare.
REKLAMA

Dajemy Wam książkę z bestsellerowej serii NewScientist wypełnioną po brzegi intrygującymi pytaniami i odpowiedziami - kolejna porcja znakomitej rozrywki, fascynujących ciekawostek i zdumiewających faktów.

REKLAMA

Pytania z życia wzięte mieszają się tu z hipotetycznymi, lecz niezwykle ciekawymi kwestiami. Dowiecie się, dlaczego herbata po dodaniu cytryny staje się jaśniejsza i dlaczego najzwyklejsze ziemniaki mogą być naprawdę bardzo niebezpieczne. Po-znacie maksymalną długość słomki, przez którą można napić się coli, i przekonacie się, jaki kierunek pokazuje kompas umieszczony w przestrzeni kosmicznej.

Czytelnicy i korespondenci magazynu "New Scientist" po raz kolejny stanęli na wysokości zadania, zadając mnóstwo arcyciekawych pytań i udzielając pasjonujących wyjaśnień. Jaki kolor wyszczupla i dlaczego? W jakie drzewa najczęściej trafiają pioruny? Dlaczego morze jest niebieskie? Z czego tak naprawdę wynika wzór bieżnika opon?

A oto grupa naszych zwycięzców:

Rexio

REKLAMA

Skubi

Kufka1

Gecka

Gervaaze

REKLAMA

Teraz zadanie jest dla Was takie: napiszcie proszę maila na adres: slawek@roxy.fm, a my Wam wyślemy książki!

Pozdrawiamy!

Redakcja

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory