LOUD & QUIET TOUR 2010

REKLAMA
Jedni jak cię spotkają, to zabiją, a drudzy wskrzeszą dokładnie tym samym, czyli muzyką. W rolach dźwiękowych oprawców i zbawicieli Cool Kids of Death!
REKLAMA

Kto był już kiedyś na koncercie łódzkiego CKOD wie, że to oni zapewne są tymi pierwszymi z opisu. Konsekwentnie niepoprawni, bywają wulgarni, ale bez przesady i zawsze głośno mówią, a raczej wyśpiewują to, co myślą. Obecnie zajmują się też nagrywaniem nowej płyty. Raczej bez ballad.

REKLAMA

AXMusique to nietypowy duet producencki. Choć ich brzmienie sugerowałoby raczej wpływ electro z dużą domieszką minimal house'u, to inspiracje muzyków wypływają z zupełnie nieoczywistych fascynacji. Z jednej strony jest to rokendrol wraz z charakterystycznym dla niego zamiłowaniem do energetycznych riffów i porywajacych partii wokalnych. Z drugiej jest to bezkompromisowa miłosc do mocnych i łamanych beatow; od klasycznych struktur nu-breakow po nieprzewidywalne mixy abstract hip-hopow.

Bilety do nabycia w klubie i do zdobycia w Radiu Roxy

22.10.2010-Warszawa Sen Pszczoly

UWAGA!!!

REKLAMA

Katowice oraz Kraków zostały odwołane z powodu choroby muzyka KAMP! Nowe terminy styczniowe zostaną podane wkrótce. Bilety zachowują ważność. Osoby, które chcą zwrócić zakupiony bilet proszone są o zwrot w miejscu zakupu.

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory