Robert Gawliński na deskach

REKLAMA
W najbliższy poniedziałek, 25 października, Robert Gawliński zadebiutuje w teatrze. Nie będzie to jednak występ aktorski.
REKLAMA

- Koncert w Teatrze Bajka będzie pierwszym moim solowym koncertem w Warszawie - zapowiada artysta. - Postanowiłem przygotować specjalne, nie tylko muzyczne atrakcje na ten wieczór. Nie chcę zdradzać wszystkich szczegółów, ale mogę powiedzieć, że oprócz utworów z nowej płyty "Kalejdoskop" zagramy takie piosenki, których nie graliśmy podczas wakacyjnych imprez plenerowych. Część z nich będzie miała akustyczne aranżacje. Teatr powoduje wyjątkowe emocje, tak więc postaramy się zintegrować z tym miejscem także poprzez formę przekazu i stronę wizualną. Będą też goście, jeden z nich przyfrunie z zupełnie innych rejonów muzycznych. Więcej zobaczą i usłyszą ci, którzy przyjdą do Teatru Bajka 25 października. A po koncercie zapraszam wszystkich na spotkanie przy lampce wina z winnicy Ferdinanda Pierotha.

REKLAMA

Bilety w cenie od 59 złotych dostępne są w kasie Teatru Bajka w Warszawie, w bileteriach Empik oraz na Teatrbajka.pl, Aart.pl, Ticketpro.pl, Ticketonline.pl, Eventim.pl, ebilet.pl.

Album "Kalejdoskop" ukazał się 20 kwietnia 2010 roku.

aka

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory