Po drugiej stronie lustra wody

Radio Roxy zaprasza na wystawę fotografii podwodnej Krzysztofa Przeciechowskiego ?Po drugiej stronie lustra wody?. Zanurz się w bajkowych, morskich przestworzach. Zobacz działa sztuki tworzone przez naturę. Kraina czarów naprawdę istnieje

Po drugiej stronie lustra wody - wystawa od 27 października w Galerii Klimy Bocheńskiej w warszawskim "Koneserze ". Na wystawie prezentowane są unikatowe zdjęcia podwodnego świata w autorskim ujęciu Krzysztofa Przeciechowskiego. Bajkowość - to słowo najlepiej opisuje prezentowane fotografie.

Krzysztof Przeciechowski - fotograf, nurek i podróżnik, laureat I nagrody Wielkiego Konkursu Fotograficznego National Geographic w kategorii Kultura. "Po drugiej stronie lustra wody " to pierwsza wystawa podsumowującą dotychczasowy dorobek autora. Na wystawę składa się 26 zdjęć wykonanych pod wodą, między innymi w morzach Indonezji i Filipin. Każde ze zdjęć ma swoją historię i bohatera, przemawia też jako zamknięta kompozycja, utrwalona w autorski sposób.

W folderze wystawy Chris Niedenthal napisał: "Czy zwykła rybka jako taka może być dziełem sztuki? Może. Kiedy przedstawi ją nam Krzysztof Przeciechowski! Fotografie Krzysztofa to wyjątkowe i oryginalne spojrzenie na podwodny świat - zupełnie inne niż moglibyśmy się spodziewać. Są jak bajkowe opowiadania o podmorskich przestworzach, o żyjących tam stworach Mistrzowsko sfotografowane. Brawo!"

Wystawę "Po drugiej stronie lustra wody" można oglądać w Galerii Klimy Bocheńskiej, Warszawska Wytwórnia Wódek "Koneser", ul. Ząbkowska 27/31 od 28 października do 3 listopada 2010r. Wstęp wolny.

Sponsorami wystawy są: Allianz, Kirchhoff Polska, Kubara Investment House.

Więcej zdjęć i informacji na stronie:

www.krzysztofprzeciechowski.pl

SŁUCHAJ ROCK RADIA