Grzeszą dla INXS

REKLAMA
Rob Thomas i Ben Harper, a także John Mayer i inni wezmą udział w nagraniu płyty w hołdzie wokaliście INXS, Michaelowi Hutchence'owi.
REKLAMA

Dzieło zatytułowane "Original Sin" trafi do sprzedaży w styczniu 2011 roku.

REKLAMA

Album ma być swoistą kompilacją największych przebojów australijskiej formacji, z tym, że nagranej z udziałem zaproszonych gitarzystów. Harper weźmie na warsztat "Never Tear Us Apart", a frontman zespołu Train - Pat Monahan, zaprezentuje własną interpretację "Beautiful Girl".

- Kiedy zapytano mnie, jaką piosenkę chciałbym wykonać, przygotowałem listę około 30 - wyznał Monahan. - Niektórzy mogli zapomnieć, jak wspaniałym zespołem był INXS. Może dzięki tej płycie sobie przypomną, poza tym to świetny sposób na przedstawienie grupy młodemu pokoleniu.

Według wcześniejszych doniesień na krążku mają znaleźć się także utwory wykonane przez Brandona Flowersa z The Killers, Gabriellę Cilmi oraz Kava Temperleya z Eskimo Joe.

W lutym 2009 roku grupa INXS rozstała się z ówczesnym wokalistą, J.D. Fortune'em, z którym nagrała jeden album, wydany w listopadzie 2005 roku "Switch". Oryginalny frontman, Michael Hutchence, zmarł w listopadzie 1997 roku.

REKLAMA

A my przypominamy INXS w oryginale.

aka/zag

REKLAMA

SŁUCHAJ ROCK RADIA

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Copyright © Grupa Radiowa Agory