Fanfary dla zwycięzców! Oddajemy książki Jamiego Olivera!

Po długich i zażartych dyskusjach wyłoniliśmy grono zwycięzców! Co nie było łatwe. Można powiedzieć, że było bardzo, bardzo trudne.

Rozdajemy Wam książki Jamiego Olivera , jednego z najlepszych i najbardziej znanych szefów kuchni na świecie. Nauki pobierał w najlepszych uczelniach na świecie, w tym w słynnej Westminster Catering College.

W książce, którą Wam proponujemy uczy gotować w taki sposób, iż każde beztalencie, przypalające nawet wodę na herbatę, w ciągu kilku dni nauczy się przyrządzania naprawdę pysznych potraw. Inspiracją do powstania tej książki stali się wszyscy znani mi ludzie, którzy byli przekonani, że nigdy w życiu nie nauczą się gotować.

Do swojej książki wybrał przepisy, które każdy powinien znać. Oczywiście są to wersje mocno uproszczone. Co nie oznacza, że złe. Jamie nie chce zniechęcić, przestraszyć. On chce pokazać, że niezbyt skomplikowana potrawa również może smakować niebiańsko i wzbudzi zachwyt w każdym.

Wybór naprawdę nie był prosty. Przyszła bardzo duża ilość prawidłowych odpowiedzi. Skończyło się tym, że oceniliśmy, zupełnie jak w skokach narciarskich, styl. Kiedy i to się nie do końca sprawdziło, nazwiska finałowej 8 wrzuciliśmy do radiowego kubeczka i po prosu wylosowaliśmy.

Uwaga fanfary! Oto zwycięzcy:

1. Kamila Wielgosz

2. Bożena Prykowska

3. Filip Lewandowski

Gratulacje! I dodatkowa nagroda od nas:

Książki dostarczymy Wam najszybciej, jak tylko potrafimy, aby Wam służyły i Wasze drugie połówki były zachwycone. :)

Gratulacje!

Sławek z Redakcją

SŁUCHAJ ROCK RADIA