NOCNE MARKI

?Aktivist? nagradza po raz szósty!Już wkrótce w trakcie po miejsku eleganckiej gali Nocne Marki 2010 dowiemy się, kto zatrząsł w tym roku polską sceną rozrywkową.

W ramach plebiscytu Nocne Marki 2010 redakcja oddała cztery z trzynastu kategorii konkursowych pod głosowanie publiczności. Tym samym, oprócz zwycięzców w 9 redakcyjnych kategoriach, na gali poznamy także laureatów tytułów Artysty Roku, Klubu Roku, Imprezy Roku oraz specjalnej kategorii - Osobowości Dekady.

Doroczna gala jest bowiem połączona z obchodami 10-lecia magazynu "Aktivist". Z tej okazji zaproszeni didżeje twórczo zreinterpretują klasyki pięciu dekad polskiego clubbingu, estrady i muzyki rozrywkowej, ze szczególnym uwzględnieniem tej ostatniej, w której rozwoju miesięcznik uczestniczył osobiście. Usłyszymy:

.   didżeja Old Spice'a, który reanimuje zapomniane polskie piosenki

.   propagującego "analogową" rozrywkę J-Sona

.   Polish Cut-Out DJs (Zambon & Pnk.Discorp), którzy znają się na polskich perełkach jak mało kto i promują je swoimi editami za granicą

.   oraz Defibrylator Sound System (DJ Mikroman & DJ Mokasyn) - autorów miksów, w których odbija się blask cekinów, glamowy spandeks, ale również tribalowy pot i tłusty, basowy pomruk.

Galę poprowadzi redaktor muzyczny Radia Roxy Bartek Czarkowski i redaktor naczelna "Aktivista" Agata Michalak

Czas i miejsce: 3 grudnia 2010 r., godz. 20.00, Dom Słowa Polskiego przy ul. Miedzianej 11 w Warszawie.

SŁUCHAJ ROCK RADIA